Chuck Norris z wizytą w Budapeszcie. Spotkał się z premierem Viktorem Orbánem

Premier Węgier Viktor Orbán udostępnił na swoim Facebooku film, na którym widać, jak spędza czas z Chuckiem Norrisem, aktorem znanym z filmów kina akcji.

- Mam wrażenie, że już pana znam, tyle o panu czytałem - mówi na udostępnionym materiale Chuck Norris obejmujący premiera Węgier Viktora Orbána.

Chuck Norris odwiedził Viktora Orbána. Był gościem na treningu Centrum Zapobiegania Terroryzmowi

Nagranie zostało stworzone podczas wizyty Chucka Norrisa i jego żony Geny w Budapeszcie. Aktor i jego małżonka spędzili czas w towarzystwie premiera Węgier. Oglądając udostępnione przez Viktora Orbána wideo możemy usłyszeć, jak mówi on Norrisowi, że 90 procent komentarzy na jego temat to komentarze negatywne i że liberałowie go nie lubią. Na uwagę Norrisa, że premier Węgier jest w takiej samej sytuacji jak Donald Trump, Orban odpowiedział z uśmiechem, że ma jeszcze gorzej. Podczas przejażdżki samochodowej z amerykańskim aktorem Viktor Orbán powiedział także, że jest "chłopakiem ulicy" i że nie wywodzi się z elit.

Na filmie udostępnionym przez Viktora Orbána widać także, że Chuck Norris był gościem Centrum Zapobiegania Terroryzmowi.  - Widziałem treningi na całym świecie i bez wątpienia oni są najlepsi - powiedział aktor po wizycie na treningu węgierskich funkcjonariuszy. Zdjęcia z wizyty Chucka Norrisa na Węgrzech zostały opublikowane m.in. w prorządowym tygodniku "Figyeloe". Po wizycie w Budapeszcie Chuch Norris podziękował na Twitterze swojemu gospodarzowi. 

Więcej o: