Ilona Felicjańska pobita i uwięziona? Niepokojące wpisy na Facebooku

Ilona Felicjańska została "pobita i uwięziona"? Wpisy byłej modelki na Facebooku zaniepokoiły fanów.

Ilona Felicjańska ostatniej nocy na swoim Facebooku zamieściła kilka bardzo niepokojących postów. Informuje w nich, że została "pobita i uwięziona we własnym domu".

Ilona Felicjańska pobita i uwięziona?

Ilona Felicjańska ostatniej nocy zaniepokoiła nie na żarty swoich fanów na Facebooku. Opublikowała post, w którym alarmuje, że została pobita i uwięziona, zaś na miejsce przyjechali policjanci, którzy "nie chcieli pokazać legitymacji".

Post z Facebooka Ilony FelicjańskiejPost z Facebooka Ilony Felicjańskiej Screen / Facebook / Ilona Felicjańska

Wszystkie wpisy Ilona Felicjańska skasowała w poniedziałkowy poranek (możecie je przeczytać na portalu Plotek.pl > > >). Co się wydarzyło w mieszkaniu Felicjańskiej?

Była modelka nie tłumaczy fanom, co  takiego zaszło w nocy w jej mieszkaniu. Część fanów przekonana jest, że padła ona ofiarą przemocy domowej. Bohaterem części postów był enigmatyczny "on", który miał zamknąć Ilonę Felicjańską w mieszkaniu, zostawiając jej telefon.

Więcej o:
Komentarze (3)
Ilona Felicjańska pobita i uwięziona? Niepokojące wpisy na Facebooku
Zaloguj się
 • mamber1100

  Oceniono 1 raz 1

  Czyżby powrót do nałogu? Ją także piątek opanował?

 • Mariusz Piotr

  Oceniono 1 raz 1

  Ta Pani słynie z tego że jest znana, oprócz tego że pije (lub piła) alkohol

 • oz_patryk

  0

  Czemu mam wrażenie że lada chwila pokaże się Pani Felicjańska w "poważnych" programach i będzie się wypowiadała jako "doświadczona" w tematach przemocy. Znając życie wyzna, że to ciągnęło się latami. Druga opcja to wyda książkę lub pojawi się jej artykuł w "poważnych" tytułach prasowych. Następnie w mediach społecznościowych zostanie stworzony łańcucszek który tak jak wszystkie inne nic nie wniesie do tematu, ale zostanie okrzyknięty sukcesem tylko z powodu popularności.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX