Warszawa. Wiemy, jak będzie wyglądać świąteczne metro

Święta tuż-tuż! Do obchodów Bożego Narodzenia przygotowuje się m.in. miasto Warszawa, "ubierając" w świąteczne dekoracje wagony metra.

Świąteczne metro będzie jeździć po Warszawie po raz kolejny. Wagony metra były "ubierane" na jednej ze stacji postojowych.

Świąteczne metro pojedzie przez Warszawę. "Chcieliście, to robimy!"

Miasto Warszawa zapowiada, że świąteczne metro będzie wozić pasażerów już niedługo. Przypomnijmy, że w tamtym roku pierwszy świąteczny wagon pojawił się 6 grudnia na stacji Wilanowska. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz wagonów można było zobaczyć świąteczne dekoracje - mikołaje, renifery, śnieżynki i kolorowe lampki. 

Miasto Warszawa opublikowało na swojej stronie na Twitterze krótki filmik pokazujący dekorowanie wagonów metra. Wiemy już, że świąteczne metro będzie jeździć po Warszawie w dniu 6 grudnia, a więc w Mikołajki, a także w weekendy przed świętami Bożego Narodzenia. Oficjalny profil miasta Warszawy zaznaczył, że świąteczne metro pojedzie po raz kolejny ze względu na prośby mieszkańców miasta. "Chcieliście, to robimy!" - czytamy we wpisie miasta Warszawa.

Więcej o: