Sylwester 2018/2019 kto zagra? Największe imprezy - Warszawa, Katowice, Wrocław, Zakopane

Sylwester 2018/2019. Jak spędzić go w szampańskim nastroju? Można spędzić go w gronie tysiąca osób pod otwartym niebem, odwiedzając m.in. Warszawę, Wrocław lub Zakopane.

Nie ma sylwestra bez konfetti! W domu możesz zrobić strzelające ''wyrzutnie'' za kilkadziesiąt groszy

Ostatni dzień w roku, czyli Sylwester, zbliża się do nas wielkimi krokami. W jakich miastach organizowane są imprezy na rynku? 

Sylwester w Warszawie. Line-up wciąż jest tajemnicą

Podobnie jak w roku poprzednim Sylwester w Warszawie odbędzie się na Placu Bankowym. Organizatorem tego wydarzenia jest stacja TVN. Organizatorzy nie zdradzili do tej pory, kto zagra na sylwestrowej scenie w Warszawie. Przypomnijmy, że w zeszłym roku o oprawę muzyczną tej imprezy zadbali m.in. Kayah, Bracia oraz zespół Blue Cafe.

Sylwester w Zakopanem. Na scenie m.in. Zenon Martyniuk

Największą sylwestrową zabawą w zimowej stolicy Polski będzie Sylwestra Marzeń z Dwójką. Będzie to trzecia tego typu impreza organizowana we współpracy z miastem Zakopane. Wśród artystów, którzy zagrają w trakcie tego wydarzenia znaleźli się m.in: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent oraz Roksana Węgiel, zwyciężczyni "The Voice Kids" i Eurowizji Junior 2018.

Sylwester we Wrocławiu. Uczestnicy imprezy spróbują pobić rekord

Duża impreza odbędzie się m.in. na rynku we Wrocławiu. Organizatorzy wydarzenia zapowiedzieli już takie atrakcje jak kula dyskotekowa nad rynkiem czy taneczna fontanna. Tegoroczny Sylwester we Wrocławiu organizowany jest pod hasłem „Wrocław Respect” i ma być imprezą iście międzynarodową. Na scenie pojawi się ponad 110 artystów, jednak gwiazdą wieczoru będzie zespół Village People. Jak zapowiadają organizatorzy, w trakcie sylwestrowej zabawy we Wrocławiu odbędzie się próba pobicia rekordu Europy w tańczeniu choreografii do utworu „YMCA”.

Sylwester w Katowicach. Na listę artystów musimy jeszcze poczekać

Sylwestrowa Moc Przebojów to impreza organizowana przez Polsat. Po raz kolejny odbędzie się ona w Katowicach. Organizatorzy zapowiadają, że na sylwestrowej scenie w stolicy Śląska wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki estradowej. Kto to taki? Pełny skład artystów nie został jeszcze ujawniony, ale wiemy już, że w Katowicach wystąpi Michał Szpak.

Więcej o: