Mikołajki 2018. Warszawscy antyterroryści współpracują z Mikołajem i rozdają prezenty

Z okazji Mikołajek grupa antyterrorystów zapukała do jednego z łódzkich mieszkań. To była nietypowa akcja - zamaskowani funkcjonariusze i ich pies przynieśli mieszkańcom prezenty.

Antyterroryści z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KSP na jeden dzień stali się pomocnikami św. Mikołaja i przynieśli prezenty w iście antyterrorystycznym stylu - w pełnym umundurowaniu i z bronią w rękach. 

Antyterroryści z prezentami. Pomagają Szlachetnej Paczce

Nietypowe nagranie z mikołajowej akcji opublikował na Twitterze Komenda Stołecznej Policji. Widzimy na nich, jak grupa antyterrorystów "puka" do drzwi jednego z podopiecznych akcji Szlachetna Paczka. Okazuje się, że grupa zamaskowanych funkcjonariuszy odwiedziła jedno z mieszkań w województwie łódzkim, w którym mieszka starsza kobieta oraz jej 14-letni wnuk, którego od 12 lat wychowuje sama.

Akcja antyterrorystów spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. "Brawo Wy. Poczucie humoru i dystans. Zdecydowanie czasem idźcie w tą stronę. Super" - pisze jeden z użytkowników Twittera.

Więcej o:
Komentarze (3)
Mikołajki 2018. Warszawscy antyterroryści współpracują z Mikołajem i rozdają prezenty
Zaloguj się
 • Lech Kuc

  Oceniono 1 raz 1

  Wchodzą przez komin , czy razem z drzwiami ?

 • cynamon_10

  0

  They are killers

 • mowatrawa

  0

  po zdjeciu na miniaturce myslalem, że to syryjscy bojowkarze na taki pomysł wpadli ;P

  PS: flasha to sie rzuca gora, tak aby nie narobił hałasu zanim oslepi wybuchajac i był wyzej w momencie wybuchu (a przynajmniej w Counter Strikeu :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX