Diamentowy samolot linii Emirates nie będzie woził pasażerów. Stworzyła go pakistańska artystka

Kilka dni temu Internet obiegło zdjęcie wysadzanego diamentami samolotu linii Emirates. Okazało się jednak, że nie jest to samolot, który będzie woził pasażerów, a praca pakistańskiej artystki.

Zdjęcie diamentowego samolotu pojawiło się kilka dni temu na oficjalnym profilu linii Emirates na Twitterze. "Przedstawiamy samolot Emirates "Bling" 777. Wizerunek stworzony przez Sarę Shakeel" - podpisano poniższe zdjęcie.

Diamentowy samolot Emirates nie będzie woził pasażerów

Grafika w ekspresowym tempie stała się hitem Internetu. Opublikowane przez linie lotnicze Emirates zdjęcie uzyskało ponad 20 tysięcy polubień. Wielu Internautów uwierzyło w to, że taki samolot rzeczywiście będzie woził podróżnych. Komentujący zaczęli pytać, w jaki sposób można zarezerwować bilety na kurs tą niezwykłą maszyną.

Sara Shakeel - artystka, która kocha błyskotki

Takie samo zdjęcie pojawiło się także na profilu artystki - pochodzącej z Pakistanu Sary Shakeel. Dziewczyna, którą obserwuje już ponad 514 tys. osób z całego świata, specjalizuje się w tworzeniu fotomontaży, na których znane budynki i inne obiekty wyglądają tak, jakby zostały zrobione z brokatu i diamentów. Sara Shakeel zasłynęła dzięki przeprowadzonej w Internecie akcji #glittestretchmarks, w ramach której artystka pokryła rozstępy na ciałach kobiet brokatem, chcąc pokazać, że niedoskonałości kobiecego ciała mogą być piękne.

Artystka opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie detalu diamentowego samolotu. W opisie napisała, że jest zaskoczona tym, jak dużą popularność zdobyła jej praca i podziękowała wszystkim tym, którym jej pomysł się spodobał.

 
Więcej o: