Kevin sam w domu. Gdzie i kiedy emitowany będzie ten świąteczny klasyk?

Czy w tym roku telewizja Polsat wyemituje film "Kevin sam w domu"? Świątecznej tradycji stanie się zadość.
Zobacz wideo

"Kevin sam w domu" to świąteczny klasyk. Dla wielu z nas Święta Bożego Narodzenia bez Kevina nie są prawdziwymi Świętami. Czy w tym roku telewizja Polsat wyemituje ten świąteczny hit?

"Kevin sam w domu". Gdzie i kiedy zobaczymy ten świąteczny hit?

Od lat jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że telewizja Polsat wyświetla w Wigilię film "Kevin sam w domu", a w pierwszy dzień Bożego Narodzenia jego sequel, czyli film "Kevin sam w Nowym Jorku". W 2010 roku stacja podjęła jednak kontrowersyjną decyzję o zdjęciu "Kevina" z ramówki. Widzowie Polsatu byli tym oburzeni i pisali petycje o to, aby ich ulubiony świąteczny film wrócił na swoje miejsce. Zaskoczona stacja postanowiła, że przywróci film do programu i będzie go emitować według starego schematu.

Podczas świąt Bożego Narodzenia 2018 znowu obejrzymy filmy o Kevinie. "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Polsacie 24 grudnia, a więc w Wigilię, o godzinie 20:05, a także w pierwszy dzień Bożego Narodzenia o godzinie 16:25. Film "Kevin sam w Nowym Jorku" będziemy mogli obejrzeć we wtorek 25 grudnia o godzinie 18:25 na stacji Polsat Film.

Więcej o: