Sylwester w Warszawie 2018/2019. Kogo występ zobaczymy w stolicy? Sylwester z TVN [Lista artystów]

Sylwester 2018/2019 w Warszawie. Wiemy już, jakie gwiazdy zagrają podczas Sylwestra ze stacją TVN.
Zobacz wideo

Podobnie jak w zeszłym roku Sylwester w Warszawie odbędzie się na Placu Bankowym. Osoby, które lubią muzykę na żywo, mogą spędzić ten wyjątkowy wieczór wśród tłumu niedaleko Ogrodu Saskiego, z kolei ci, którzy wolą spędzać Sylwestra w kameralnym gronie w domowym zaciszu, będą mogli obejrzeć transmisję na żywo na kanale TVN.

Sylwester w Warszawie. TVN zaprosił takie gwiazdy jak Bajm czy Edyta Górniak

Wiemy już, że podczas warszawskiego Sylwestra nie będzie fajerwerków. Nie oznacza to jednak, że zabraknie na nim atrakcji. Organizatorzy zapowiedzieli już koncerty kilkunastu gwiazd. Kto uświetni sylwestrową imprezę w Warszawie? Wiemy, że wśród artystów, którzy potwierdzili swój występ na Sylwestrze z TVN-em są: Bajm, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Wilki, Anna Wyszkoni, Edyta Górniak, Sound'n'Grace, Natalia Nykiel, Blue Café, Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska, Sarsa, Sławek Uniatowski, Smolasty oraz Ania Karwan.

TVN zapowiedział także, kto poprowadzi tegoroczną imprezę sylwestrową w Warszawie. Będą to znani prezenterzy TVN: Agustin Egurrola, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop oraz Magda Mołek.

Więcej o: