Sylwester 2018/2019 w Zakopanem. Kto zagra na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką"?

Sylwester 2018/2019 w Zakopanem. Wydarzenie to odbędzie się pod hasłem "Sylwester Marzeń z Dwójką". Kto zagra na sylwestrowej scenie TVP2?

Telewizja Polska we współpracy z miastem Zakopane organizuje jedną z największych imprez sylwestrowych tego roku. TVP przedstawiła już pierwsze zwiastuny tego wydarzenia, dlatego wiemy, kto będzie tegoroczną gwiazdą sylwestrowej zabawy w zimowej stolicy Polski.

"Sylwester Marzeń z Dwójką". Kto zagra w Zakopanem?

Kto zagra na Sylwestrze z Dwójką? To zdradza filmowa zapowiedź tego wydarzenia. Widzimy na nim m.in. Margaret, zespół Golec uOrkiestra, Sylwię Grzeszczak, Dawida Kwiatkowskiego oraz Roksanę Węgiel - tegoroczną laureatkę dziecięcej edycji Eurowizji. Na zakopiańskiej scenie zagrają także Zenek Martyniuk oraz Natalia Szroeder oraz... Sławomir, który ma wystąpić także na Sylwestrze z Polsatem na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Z telewizyjnej zapowiedzi Sylwestra w Zakopanem wynika, że gospodarzami tej imprezy będą Tomasz Kammel oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 
Więcej o:
Komentarze (2)
Sylwester 2018/2019 w Zakopanem. Kto zagra na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką"?
Zaloguj się
 • tomasz.rze

  0

  Z Chorzowa do Zakopanego nie jest daleko, a poza tym Sławomir ma umiejętność bilokacji: gra tysiąc koncertów rocznie.
  Sylwester w Zakopanem stał się symbolem januszowo-dolarowej siary.

 • atmt

  0

  Kto to jeszcze ogląda i kto na to chodzi?! Przecież co rok to samo, wieś tańczy i śpiewa, "gwiazdy" te same, konferansjerka copy-paste z poprzedniej imprezy. I do tego jeszcze to Zakopane - stolica polskiego obciachu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX