Sylwester 2018/2019 we Wrocławiu. Kto zagra na Sylwestrze "Wrocław Respect"?

Sylwester 2018/2019 we Wrocławiu. Kto zagra na tej imprezie? Organizatorzy zdradzili kilka nazwisk.

Na Rynku we Wrocławiu, podobnie jak w innych dużych miastach, odbędzie się olbrzymia impreza sylwestrowa. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców Wrocławia oraz turystów, który zdecydują się spędzić tę wyjątkową noc właśnie w centrum Wrocławia?

Sylwester we Wrocławiu. Uczestnicy imprezy będą pobijać rekord Europy

Tegoroczny Sylwester we Wrocławiu odbędzie się pod hasłem "Wrocław Respect". - Chciałbym, żeby tegoroczny sylwester był największą zabawą na Rynku we Wrocławiu od 30 lat. Aby w ramach idei „respect” pod ratuszem bawili się ludzie różnych narodowości, wyznań, kolorów skóry, preferencji - tak o Sylwestrze we Wrocławiu mówi jego reżyser, Paweł Gołębski. Organizatorzy imprezy sylwestrowej we Wrocławiu zapowiadają, że wydarzenie to będzie miało spektakularną oprawę.

Wiemy już, że we Wrocławiu, podobnie jak w Warszawie, na Sylwestrze współorganizowanym przez miasto nie będzie fajerwerków. Nie oznacza to jednak, że zabraknie atrakcji. Kto zagra na sylwestrowej scenie we Wrocławiu? Wiemy już, że gwiazdami tego wieczoru będą Kayah, DJ Gambit oraz zespół The Village People. Organizatorzy zapowiedzieli, że w sylwestrową noc we Wrocławiu odbędzie się próba pobicia rekordu Europy we wspólnym tańczeniu układu do piosenki "Y.M.C.A".

Więcej o: