Program TV na Święta Bożego Narodzenia. Co warto obejrzeć? TVP2, Polsat, TVN

Boże Narodzenie 2018 w telewizji. Jakie świąteczne hity zobaczymy w tym roku w stacjach TVP2, TVN oraz Polsat?
Zobacz wideo

Święta Bożego Narodzenia to czas, gdy wielu z nas spędza wieczory przed telewizorem wraz z najbliższą rodziną. Stacje telewizyjne dobrze o tym wiedzą, dlatego zapełniają swój program świątecznymi klasykami oraz filmami, które lubimy oglądać co roku. Jakie produkcje filmowe będziemy mogli zobaczyć podczas tegorocznej przerwy świątecznej?

Filmy na Boże Narodzenie w Polsacie. Czas na "Kevina samego w domu"

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w nadchodzące Święta, będziemy mogli obejrzeć film, bez którego Boże Narodzenie nie może się odbyć. Mowa oczywiście o filmie "Kevin sam w domu", który będziemy mogli zobaczyć w Wigilię o godzinie 20:05 w Polsacie. Ta sama stacja na pierwszy oraz drugi dzień Świąt zaplanowała dla nas seans "Titanica", który na tę okazję został podzielony na dwie części. W drugi dzień Bożego Narodzenia o godzinie 12:10 będziemy mogli zobaczyć także klasyczny film taneczny pt. "Dirty Dancing". Oprócz tego w nadchodzące Święta na antenie Polsat zobaczymy takie filmy jak "Kung Fu Panda: Święta, święta i Po", "Świąteczna Gorączka" oraz "Pada Shrek" i "Madagwiazdka".

Boże Narodzenie w stacji TVN. W programie m.in. dwie części "Listów do M."

Stacja TVN postanowiła, że w te Święta zaserwuje nam znaną, świąteczną, polską komedię romantyczną. Mowa o "Listach do M.", które będziemy mogli obejrzeć w Wigilię o godzinie 20:00, oraz o "Listach do M. 2", które zobaczymy w pierwszy dzień Bożego Narodzenia o tej samej porze. W środę 26 grudnia o 20:00 stacja TVN wyemituje film "Królewna Śnieżka". Filmy o tematyce okołoświątecznej, które zobaczymy w stacji TVN to m.in."Grinch: Świąt nie będzie", "W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju" oraz "Narodzenie".

TVP2 na Święta. "Nietykalni" oraz "Asterix i Obelix"

Jaki świąteczny repertuar przygotowała telewizja publiczna? W Wigilię o godzinie 20:10 na kanale TVP2 będzie można zobaczyć francuski komediodramat "Nietykalni". W pierwszy dzień Świąt o tej samej porze na "dwójce" zostanie wyemitowany film "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra". Świąteczne filmy dla małych i dużych, które TVP2 wyemituje w te Święta to m.in. "Latający Renifer", "Magiczne drzewo" oraz "Miłość w Laponii".

Więcej o: