Święta Bożego Narodzenia 2018. Gdzie obejrzeć "Listy do M."?

"Listy do M." to jeden z najbardziej znanych polskich filmów o tematyce świątecznej. Podczas Świąt Bożego Narodzenia 2018 będziemy mogli zobaczyć w telewizji zarówno pierwszą, jak i drugą część tej produkcji.

Boże Narodzenie to czas odpoczynku, a więc także czas oglądania filmów, często w rodzinnym gronie. W Wigilię i Boże Narodzenie w telewizji aż roi się od przeróżnych świątecznych produkcji, wśród których nie zabraknie także filmów polskich. Jednym z tegorocznych świątecznych hitów będą z pewnością filmy "Listy do M." oraz Listy do M.2". Gdzie i kiedy będziemy mogli je zobaczyć?

"Listy do M". Gdzie i kiedy będziemy mogli obejrzeć ten film?

"Listy do M." to świąteczna komedia romantyczna, która spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem polskich widzów. Grają w niej m.in. Maciej Stuhr, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant oraz Roma Gąsiorowska. "Listy do M. 2" to kontynuacja sercowych przygód bohaterów, których znamy z pierwszej części filmu. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które lubią tego typu historie. Oba te filmy będą emitowane przez stację TVN podczas tegorocznych Świąt. "Listy do M." obejrzymy w Wigilię, czyli 24 grudnia o godzinie 20:00, z kolei "Listy do M. 2" dzień później o tej samej porze.  

Więcej o: