"Kevin sam w domu". Gdzie i o której godzinie obejrzymy przygody Kevina McCallistera?

"Kevin sam w domu" to film, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie Wigilii i Bożego Narodzenia. Mamy dobrą wiadomość dla fanów tego obrazu. Film ten będziemy mogli obejrzeć już dzisiaj, 24 grudnia.
Zobacz wideo

Emisja filmu "Kevin sam w domu" stała się częścią bożonarodzeniowej tradycji. O tym, jak ważny to film, może świadczyć fakt, że kiedy telewizja Polsat zdecydowała się na rezygnację z wyświetlania tego filmu w Święta kilka lat temu, spłynęło do niej wiele skarg i wyrazów sprzeciwu. Polacy kochają "Kevina", dlatego film szybko wrócił na swoje miejsce w programie telewizyjnym i jest wyświetlany rokrocznie w wigilijny wieczór.

Gdzie i kiedy będziemy mogli obejrzeć film "Kevin sam w domu"?

Nie inaczej będzie w tym roku. Gdzie będzie można obejrzeć film "Kevin sam w domu"? Ten świąteczny hit obejrzymy dziś, 24 grudnia, a więc w Wigilię o godzinie 20:05 na antenie Polsat. Jeżeli jednak nie uda nam się obejrzeć tego filmu dzisiaj, jutro będziemy mieli szansę, aby to nadrobić. "Kevin sam w domu" emitowany będzie także 25 grudnia o godzinie 16:25 w telewizji Polsat.

Więcej o: