Nietypowa akcja strażaków ze Świnoujścia. Ratowali pacjenta z łożyskiem na przyrodzeniu

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia strażacy ze Świnoujścia dostali nietypowe zgłoszenie. Musieli pomóc mężczyźnie, którego penis utknął w metalowym łożysku.

Nietypowa akcja straży pożarnej miała miejsce w Świnoujściu, w województwie zachodniopomorskim. Strażacy zostali wezwani do szpitala miejskiego. Zostali poproszeni o pomoc w rozcięciu łożyska, które utknęło na penisie jednego z pacjentów. Lekarze nie mieli odpowiednich narzędzi, aby mu pomóc.

Świnoujście. Strażacy rozcinali łożysko zaciśnięte na penisie pacjenta

Do wypadku doszło w pierwszy dzień Bożego Narodzenia ok. godziny 17:00. Mężczyzna, który trafił do szpitala z łożyskiem na przyrodzeniu, ma ok. 50-60 lat, a nieszczęśliwy wypadek okazał się wynikiem seksualnych eksperymentów z amatorskim gadżetem erotycznym. Łożysko, było tak mocno zaciśnięte na penisie pacjenta, że groziła mu martwica narządu. Strażacy podjęli się akcji rozcinania łożyska przy pomocy precyzyjnych narzędzi do cięcia metalu. Cięcie łożyska trwało niecałą godzinę i zakończyło się sukcesem. 

W internecie pojawiło się nagranie, które pokazuje przyjazd zastępu straży pożarnej pod szpital miejski w Świnoujściu.

 
Więcej o:
Komentarze (24)
Strażacy rozcinali łożysko. Pacjent założył je sobie na intymną część ciała
Zaloguj się
 • shtalman

  Oceniono 13 razy 11

  Jest zima, a w zimie jest zimno, nie mógł wskoczyć do bajorka z lodowatą wodą i zabawić się w morsa? Łożysko by mu od razu spadło i wstydu mniej

 • uzaz

  Oceniono 12 razy 8

  Stare jak świat! W poprzedniej wersji uwolnienie przyniosło zastosowanie imadła (stal łożyskowa jest krucha). W braku imadła wystarczy pięciokilowy młotek - walić do skutku!

 • motyw4

  Oceniono 22 razy 4

  same kłopoty tylko z tymi uchodźcami :( prawdziwy Polak - katolik nigdy by tak nie zrobił pomny nauk Największego Z Polaków Papieża Świętego Jana Pawła Drugiego Wielkiego i Jezusa Chrystusa Króla Polski.

 • wojtekbajer

  Oceniono 2 razy 2

  Myślałem, że wyciągnął penisem łożysko z macicy.

 • rumpa

  Oceniono 2 razy 2

  Stary a głupi. Rozpacz z tymi chłopami :( byle w coś wcisnąć.

 • donmarek

  Oceniono 4 razy 2

  A nie mogli go wsadzić do wanny z zimną wodą i lodem? Taniej by było.

 • boo-boo

  Oceniono 2 razy 2

  Wypadku ? no weźcie się w końcu dokształćcie w kwestii znaczeń słów....

 • didja

  Oceniono 12 razy 2

  Ja bez żadnego trybu: na miejscu owego pechowca wynajęłabym dobrego prawnika, który dopilnuje, aby menda ujawniająca prasie - i to nie medycznej! - jego przypadłość, zapłaciła za to i zawodowo, i finansowo. Niedługo kamera laparoskopu będzie transmitowała wygląd czyjejś kiszki stolcowej live na youtubie. Co to w ogóle za moda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX