Sylwester w Warszawie. Gdzie i kiedy będziemy mogli zobaczyć transmisję na żywo? Program TV

Sylwester z TVN. Gdzie i o której będziemy mogli zobaczyć transmisję Sylwestra z Warszawy? Zaglądamy do programu telewizyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat relacji z koncertu w Warszawie.
Zobacz wideo

Sylwester w Warszawie to jedna z największych imprez sylwestrowych w kraju. Jej głównym organizatorem jest stacja TVN. Gdzie będziemy mogli obejrzeć transmisję Sylwestra TVN?

Sylwester w Warszawie. Gdzie obejrzeć transmisję Sylwestra TVN?

Program telewizyjny podpowiada, że transmisja Sylwestra w Warszawie rozpocznie się o godzinie 19:45 i potrwa aż do godziny 1:00. Oczywiście, będzie można ją zobaczyć na antenie stacji TVN. Będzie to relacja  na żywo z koncertu sylwestrowego, który odbędzie się na placu Bankowym w Warszawie. Czyj występ będziemy mogli zobaczyć, włączając stację TVN o 19:45? Wśród gwiazd, które wystąpią na stołecznej scenie sylwestrowej są takie osoby i zespoły jak Bajm, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Wilki, Anna Wyszkoni, Edyta Górniak, Sound'n'Grace, Natalia Nykiel, Blue Café, Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska, Sarsa, Sławek Uniatowski, Smolasty oraz Ania Karwan.

Więcej o: