Horoskop roczny na 2019 rok dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, jaki los Cię czeka!

Horoskop roczny na 2019 rok. Zobacz, czy gwiazdy zwiastują Ci powodzenie! Znajdź swój znak zodiaku i zobacz, nad czym warto pracować w nadchodzącym roku.

Horoskop roczny to swojego rodzaju drogowskaz, który powie Ci, którą ścieżką warto iść przez najbliższe 12 miesięcy. Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać? Nad czym warto się skupić w ciągu nadchodzących tygodni? Czy będziesz mieć szczęście w miłości? Sprawdź, czytając nasz horoskop na cały 2019 rok. 

Horoskop na 2019 rok. Wodnik (20.01-18.02)

W roku 2019 gwiazdy uśmiechną się do wszystkich Wodników - kolejne 12 miesięcy będą dla nich czasem rozwoju i pomyślności, szczególnie w kwestiach zawodowych. Jeżeli jesteś Wodnikiem, poświęć swoją energię na poszerzanie horyzontów. To dobry czas na naukę języków obcych i rozwój umiejętności analitycznych. Jeżeli od pewnego czasu zastanawiasz się nad zmianą pracy, ale do tej pory nie zdobyłeś/aś się na tę decyzję, zrób to w pierwszym kwartale tego roku, a z pewnością nie pożałujesz. 2019 rok przyniesie Ci szczęście w miłości. Osoby, będące w trwałym związku, poczują, że ich relacja znowu rozkwita, a te z Wodników, które nadal szukają drugiej połówki, znajdą ją w przeciągu kilku kolejnych miesięcy.

Horoskop na 2019 rok. Ryby (19.02-20.03)

Rok 2019 będzie dla Ryb czasem godzenia się z przeszłością. Jeżeli jesteś Rybą, pamiętaj, że nie warto rozdrapywać starych ran, a lepiej wyciągać z nich wnioski na przyszłość. Nieudane inwestycje i niepowodzenia w sprawach sercowych z poprzedniego roku będą dla Ciebie prawdziwą nauką, dzięki której w ciągu kolejnych miesięcy stworzysz coś, z czego będziesz naprawdę dumny/a. Pierwszy kwartał tego roku może być dla Ciebie trudny, jednak już na wiosnę poczujesz przypływ nowej energii, która przyniesie Ci powodzenie zarówno w sprawach sercowych, jak i zawodowych.

Horoskop na 2019 rok. Baran (21.03-19.04)

Ten rok będzie dla Baranów czasem niespodzianek. Kolejne 12 miesięcy to dobry czas na planowanie podróży, poszukiwanie nowego hobby i poznawanie nowych osób. To będzie dobry rok dla serca Baranów, które wciąż szukają prawdziwej miłości - w czasie jednej ze swoich niezliczonych przygód poznasz osobę, która doceni Twoją żywiołową osobowość i dotrzyma Ci kroku. Uważaj jednak na finanse! Podejmowanie pochopnych decyzji może skończyć się bankructwem.

Horoskop na 2019 rok. Byk (20.04-20.05)

W tym roku osoby spod znaku Byka powinny zadbać o swoje zdrowie. Pamiętaj o regularnych badaniach, zdrowym żywieniu i aktywności fizycznej, ponieważ w tym roku łatwo będzie Ci przybrać kilka nadprogramowych kilogramów. Nie zapominaj jednak o rozwoju duchowym! Gwiazdy przyniosą Ci szczęście, jeżeli mowa o Twoich pasjach, ale także o życiu uczuciowym. W 2019 roku umocnisz swoje długoletnie znajomości, ale nie poznasz zbyt wielu nowych osób, które mogłyby dołączyć do kręgu Twoich najbliższych przyjaciół. Troszcz się o to, co już masz, a z pewnością odnajdziesz szczęście.

Horoskop na 2019 rok. Bliźnięta (21.05-21.06)

W 2019 roku możesz spodziewać się przypływu sporej gotówki. Może to być awans, udana inwestycja lub wygrana w loterii. Pamiętaj jednak, że szczęściu trzeba pomóc! Nie zapominaj o tym, jak wiele jesteś wart i pchnij koło fortuny do przodu, biorąc sprawy we własne ręce. W tym roku warto przejąć inicjatywę - zarówno w sprawach zawodowych, jak i sercowych. Jeżeli czekasz na podwyżkę, zainicjuj rozmowę z szefem, jeżeli szukasz miłości, zdobądź się na odwagę i zaproponuj spotkanie osobie, którą od dawna darzysz sympatią.

Horoskop na 2019 rok. Rak (22.06-22.07)

Horoskop na 2019 rok mówi, że osoby spod znaku Raka w ciągu kolejnych miesięcy powinny skupić się na sobie. Zainwestuj w swoje pasje, zatroszcz się o swoje zdrowie, pomyśl o tym, aby to Tobie było dobrze. Jeżeli czujesz, że jakaś relacja jest dla Ciebie toksyczna, zakończ ją. Jeżeli czujesz wypalenie zawodowe, rozejrzyj się za nową możliwością zawodowego rozwoju. Gwiazdy będą Ci sprzyjać - nie bój się nowych rzeczy, a odnajdziesz radość.

Horoskop na 2019 rok. Lew (23.07-22.08)

Ten rok będzie dla Lwów czasem spokoju, a nawet... rutyny. Choć ogniste Lwy nie lubią się nudzić, znajdą przyjemność w tym, że w ich życiu w 2019 niewiele się zmieni. Stabilna praca to coś, co w tym roku wprawi Cię w dobry nastrój i sprawi, że w końcu poczujesz się bezpiecznie. W życiu sercowym nie licz na zmiany. Jeżeli wciąż szukasz drugiej połowy, prawdopodobnie będziesz musiał/a jeszcze poczekać, jeżeli jesteś w stałym związku, poczujesz potrzebę stabilizacji.

Horoskop na 2019 rok. Panna (23.08-22.09)

Rok 2019 będzie dla Panien czasem stabilizacji. Rozliczysz się z porażkami z poprzedniego roku i zbierzesz owoce pomyślnych decyzji, które zapadły jeszcze przed Sylwestrem. Przez kolejne miesiące poczujesz błogi spokój - wszelkie wewnętrzne konflikty i walka z innymi ludźmi w końcu się zakończą. W tym roku warto, abyś zainwestował/a w siebie - zadbaj o swoje zdrowie, zainwestuj w kurs, o którym od dawna marzysz, znajdź czas na to, aby po prostu poleniuchować.

Horoskop na 2019 rok. Waga (23.09-22.10)

Rok 2019 będzie dla Ciebie rokiem sukcesów! Znajdź w sobie pewność siebie i krocz przed siebie pewnym krokiem, a osiągniesz każdy cel, który przed sobą postawiłeś/aś. Pamiętaj jednak o pokorze! Nie zachłyśnij się tym, że los tak szczodrze Cię obdarza i nie zapominaj o rodzinie i przyjaciołach, którym w tym roku może wieść się trochę gorzej. Wyciągnij do nich pomocną dłoń, a dobre uczynki z pewnością do Ciebie wrócą.

Horoskop na 2019 rok. Skorpion (23.10-21.11)

W tym roku Skorpiony powinny poświęcić czas rodzinie. Czeka Was czas burzy i naporu, jednak trzymając się razem, na pewno go przetrwacie. W ciągu kolejnych 12 miesięcy Skorpionom mogą przydarzać się takie nieszczęścia jak choroba bliskiej osoby czy problemy finansowe. To w uczuciach i wsparciu innych osób znajdziesz siłę, która pomoże Ci dobrnąć do końca tego roku. Nie bój się prosić o pomoc i bądź szczery z bliskimi Ci osobami, a poczujesz wewnętrzną siłę, której do tej pory nie znałeś.

Horoskop na 2019 rok. Strzelec (22.11-21.12)

Osoby spod znaku Strzelca będą miały tendencję do tego, aby rozpamiętywać przeszłość. Postaraj się nad tym zapanować. Szukaj drobnych przyjemności w codziennym życiu, inwestuj w rozwój własnych umiejętności i odciągnij swoje myśli od tego co było, starając się skierować je na to co będzie. Nie bój się marzyć i planować z rozmachem - to do odważnych świat należy!

Horoskop na 2019 rok. Koziorożec (22.12-19.01)

W 2019 roku Koziorożce powinny poświęcić czas na to, aby przeanalizować swoje wydatki. Naucz się zarządzać pieniędzmi, przyglądnij się swoim wydatkom, a na pewno znajdziesz te miejsca, z których gotówka ucieka Ci niekontrolowanym strumieniem. Twoje życie uczuciowe ustabilizuje się. Osoby, które są w długoletnich związkach poczują, że warto je sformalizować, z kolei Koziorożce-single odnajdą przyjemność w tymczasowej samotności i przestaną usilnie poszukiwać drugiej połówki. 

Więcej o: