Netflix i HBO GO - premiery styczeń 2019

Jakie premiery czekają w styczniu na użytkowników platform Netflix oraz HBO GO? Jedno jest pewne - w tym miesiącu nie zabraknie nam seriali do oglądania!

Zarówno HBO GO, jak i Netflix, rozpoczynają rok 2019 od kilku długo wyczekiwanych premier. W tym miesiącu pojawi się kilka kontynuacji znanych i lubianych seriali, ale także parę nowości - obrazów, których jeszcze nie widzieliśmy. Co warto obejrzeć na Netflixie i HBO GO?

HBO GO - styczeń 2019. Wśród premier "Szkoła zabójców" i "Śmierć i słowiki"

Jedną ze styczniowych premier na platformie HBO GO jest długo wyczekiwany nowy sezon serialu "Luther", opowiadający o detektywie, pracującym w londyńskiej policji. W styczniu będziemy mogli zobaczyć także trzeci sezon serialu "Detektywi" oraz absolutną nowość, czyli serial "Roswell, w Nowym Meksyku", inspirowany paranormalnymi zjawiskami, które rzekomo obserwowano w mieście Roswell w latach czterdziestych. Na platformie HBO w styczniu pojawił się także nowy serial "Szkoła zabójców" - historia opowiadająca o prywatnej szkole, do której najważniejsze przestępcze rodziny wysyłają kolejne pokolenie zabójców. Użytkownicy HBO GO mogą obejrzeć także serial "Śmierć i słowiki" - brytyjski dramat, w którym ważną postać zagrał Jamie Dornan znany z filmu "50 twarzy Greya".

Netflix - premiery styczeń 2019. Przed nami m.in. kolejny sezon "Punishera"

Początek 2019 roku na platformie Netflix obfituje w wiele obiecujących tytułów. W tym miesiącu zobaczymy m.in. trzeci i finalny sezon "Serii niefortunnych zdarzeń", a także wyczekiwaną przez wielu fanów tego serialu drugą serię "Punishera". Wśród nowości, które zobaczymy na Netflixie, warto wymienić komediodramat "Sex Education" , który swoją premierę będzie mieć już 11 stycznia, oraz o serialu "Kingdom" opowiadający o apokalipsie zombie w koreańskim królestwie. Co więcej, Netflix wykupił prawa do kilku starszych produkcji, dzięki czemu w styczniu będziemy mogli obejrzeć takie seriale jak "Titans", "Homeland" oraz "Jak poznałem waszą matkę".

Więcej o: