Marvel: The Punisher: Kiedy drugi sezon serialu? Netflix pokazał zwiastun!

Wiemy już, kiedy na ekrany naszych telewizorów i komputerów wróci serial "Marvel: The Punisher". Netflix opublikował zwiastun drugiego sezonu!
Zobacz wideo

"Marvel: The Punisher" to serial opowiadający historię byłego żołnierza Marines, który dręczony wspomnieniami brutalnego morderstwa dokonanego na jego rodzinie, postanawia się zemścić i zwalczać przestępczość na wszelkie możliwe sposoby. Kiedy odbędzie się premiera drugiego sezonu? Netflix uchylił rąbka tajemnicy.

Drugi sezon serialu "Marvel: The Punisher". Kiedy premiera?

Wiemy już, że główny bohater serialu, Frank Castle, powróci na nasze ekrany jeszcze w tym miesiącu - Netflix opublikował zarówno krótki teaser, jak i nieco dłuższy zwiastun drugiego sezonu "Punishera", który zdradza dokładną datę premiery.

 

Przez dłuższy czas nie wiedzieliśmy, kiedy dostaniemy drugi sezon serialu o Franku Castle. Netflix mówił ogólnikowo o "roku 2019", a następnie o tym, że serial pojawi się na platformie "już wkrótce". Opublikowany wczoraj zwiastun drugiego sezonu serialu "Punisher" zdradza nam jednak datę premiery - drugi sezon serialu "Marvel: The Punisher" będziemy mogli obejrzeć na Netflixie już 18 stycznia!

Więcej o: