Złote Globy 2019. Kiedy odbędzie się ceremonia? Gdzie zobaczyć transmisję na żywo?

Złote Globy 2019. Jakie filmy zostały nominowane do nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej? Gdzie obejrzeć galę wręczenia Złotych Globów? Podpowiadamy.

Złote Globy to nagroda filmowa przyznawana corocznie przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. W tym roku ceremonia rozdania nagród odbędzie się w Hotelu Beverly Hilton w Los Angeles, USA, a wielką galę poprowadzą Sandra Oh i Andy Samberg. Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z tego wydarzenia?

Złote Globy 2019 - gdzie obejrzeć transmisję?

Złote Globy 2019 zostaną rozdane w nocy z 6 na 7 stycznia czasu polskiego. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć transmisję z tego wydarzenia? Tego nie wiadomo. Kilka lat temu rozdanie Złotych Globów można było zobaczyć na antenie stacji Canal+, z kolei rok temu transmisja on-line odbywała się poprzez Facebooka oraz Instagrama na oficjalnych kontach Golden Globes, możliwe więc, że i w tym roku zobaczymy ceremonię rozdania Złotych Globów za pośrednictwem platform społecznościowych.

Złote Globy 2019 - nominacje. Wśród nominowanych nie ma "Zimnej Wojny"

6 grudnia 2018 roku poznaliśmy nominację do tegorocznych Złotych Globów. Nagroda Złote Globy rozdawana jest w 25 kategoriach, takich jak najlepszy dramat, najlepsza komedia lub musical, najlepszy film zagraniczny czy najlepszy reżyser i najlepsza muzyka. Niestety, wśród kandydatów do nagrody zabrakło filmu "Zimna Wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. W kategorii "Najlepszy film zagraniczny" nominowane zostały filmy "Roma", "Girl", "Kafarnaum", "Manbiki Kazoku" oraz "Werk ohne Autor". 

Więcej o: