Jak będzie wyglądał Wiedźmin od Netflixa? Henry Cavill ćwiczy między zdjęciami na planie

Jak będzie wyglądał Wiedźmin w serialu Netflixa? Aktor Henry Cavill opublikował na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym widzimy, że na siłowni nie daje sobie taryfy ulgowej.

Wszystko wskazuje na to, że serialowy Wiedźmin będzie imponował muskulaturą, a potwory będą uciekać na sam widok jego bicepsów. Henry Cavill, odtwórca roli Geralta z Rivii, udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie, którego opis mówi nam, że aktor znany z filmu "Superman" nie opuszcza treningów na siłowni nawet na zaśnieżonych Węgrzech, gdzie trwają zdjęcia do serialu "Wiedźmin".

Umięśniony Wiedźmin Netflixa. Henry Cavill nie opuści "dnia nóg"

"Dziś na Węgrzech mocno sypie śniegiem, a ja mieszkam na szczycie dwukilometrowego wzgórza, ale jest dziś również dzień nóg, więc będę musiał zaufać temu oto pięknemu Audi, że w jednym kawałku dowiezie mnie na siłownię" - napisał na Instagramie Henry Cavill, udostępniając zdjęcie, na którym widać jego umięśnione ramiona. Aktor zaznaczył, że chce dostarczyć widzom najlepszego Wiedźmina, jakiego jest w stanie stworzyć.

 

Najnowsze zdjęcie aktora zdobyło ponad milion polubień. Użytkownicy Instagrama zachwycili się zarówno determinacją aktora, jak i jego wyglądem oraz kondycją fizyczną.

Kiedy premiera "Wiedźmina" na Netflixie?

Pierwszy sezon serialu Netflix będziemy mogli obejrzeć prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Zapowiedziano, że pierwsza część przygód Geralta z Rivii będzie miała osiem odcinków. Za produkcję "Wiedźmina" odpowiadają m.in. Tomasz Bagiński oraz Jarosław Sawko. Obok Henry'ego Cavilla na ekranie naszych telewizorów i komputerów pojawią się m.in. Anya Chalotra w roli Yennefer oraz Freya Allan jako Ciri. 

Więcej o: