Horoskop 2019. Sprawdź, co gwiazdy mówią o Twojej przyszłości!

Jaki los czeka Cię w 2019 roku? Czy gwiazdy będą dla Ciebie przychylne? Przeczytaj nasz horoskop na 2019 rok i sprawdź, na jakie sprawy warto uważać w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

Horoskop 2019 powie Ci, czy w tym roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, czy rozwiniesz skrzydła w pracy i czy Twoje życie uczuciowe będzie takie, jak sobie tego życzysz. Sprawdź, jaki los jest zapisany w gwiazdach dla osób spod Twojego znaku zodiaku.

Horoskop roczny 2019 - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Rok 2019 będzie dla Wodników czasem działania i samorozwoju. Dobry czas czeka Cię przede wszystkim w pracy. Inwestuj w siebie, rozwijaj swoje umiejętności, chodź na kursy, ale nie zapominaj także o budowaniu relacji - ci, których poznasz w tym roku, pomogą Ci w osiągnięciu zawodowego sukcesu. W Twoim portfelu pojawi się więcej gotówki, ale i serce zabije mocniej. W 2019 roku czeka Cię wiele miłosnych niespodzianek i okazji do flirtów. Wodniki-single w końcu rozkwitną, natomiast osoby w stałych związkach mogą spodziewać się scen zazdrości - nawet najciepliwszy partner nie będzie patrzył spokojnie na wianuszek adoratorów, który utworzy się wokół Ciebie.

Horoskop roczny 2019 - Ryby (19 lutego do 20 marca)

W ciągu kolejnych dwunastu miesięcy zdrowie Ryb może nieco się pogorszyć. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Warto, aby w  2019 roku Ryby przyjrzały się swoim nawykom żywieniowym i zadbały o większą aktywność fizyczną. Uprawiaj sport, chodź na siłownię, zacznij jeździć na rowerze, a skorzysta na tym Twoje zdrowie oraz... życie uczuciowe! Gwiazdy mówią, że w tym roku poznasz kogoś nowego, kto zajmie szczególne miejsce w Twoim sercu, a uprawianie sportu przysporzy Ci okazji do tego, aby poznawać nowych ludzi. Twoje życie zawodowe również wpadnie na właściwy tor. W 2019 roku będziesz mieć więcej obowiązków, ale i więcej kompetencji, aby radzić sobie z powstającymi na Twojej drodze problemami.

Horoskop roczny 2019 - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

To będzie dla Ciebie pracowity rok! Energia nie będzie Cię opuszczać, dlatego bez problemów poradzisz sobie z każdym stojącym przed Tobą wyzwaniem. Zaangażujesz się w pracę ze zdwojoną siłą, co doceni Twój pracodawca. Zawodowy wir może wciągnąć Cię jednak tak bardzo, że Twoje życie uczuciowe nieco na tym ucierpi. Pamiętaj o sobie i o swoich bliskich. Poświęć trochę czasu ukochanej osobie, a jeżeli wciąż szukasz drugiej połówki, nie odmawiaj znajomym, którzy będą zapraszać Cię na wypad na miasto - jedno ze spontanicznych spotkań w kawiarni czy w klubie może być początkiem nowej, intrygującej znajomości.

Horoskop roczny 2019 - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Rok 2019 przyniesie Ci wiele miłosnych uniesień. Samotne Byki będą się bawić i flirtować z wieloma osobami, z kolei te osoby, które są w stałej relacji poczują, że mają przy sobie drugą połówkę i zechcą sformalizować swój związek. W pracy czekają Cię zarówno wzloty, jak i upadki. Zdarzą się dni, w których nadmiar obowiązków Cię przygniecie, jednak Twoja wytrwałość i poświęcenie zostaną sowicie wynagrodzone. Pamiętaj także o swoim zdrowiu - w tym roku warto wykonać kilka podstawowych badań, aby upewnić się, że nic Ci nie dolega.

Horoskop roczny 2019 - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

W 2019 roku zaufaj swojej intuicji, bo na pewno Cię nie zawiedzie. Z łatwością wywęszysz nieprzyjaciół i poznasz się na tych, którym warto ufać. Tych drugich będzie wokół Ciebie więcej - poznasz nowe osoby, wśród których znajdziesz bratnią duszę - prawdziwego przyjaciela lub miłość na całe życie. Nieco gorzej będzie Ci się powodzić w pracy i finansach. Czekają Cię spore, niezapowiedziane wydatki, co może być przyczyną stresu. Pamiętaj więc o tym, aby znaleźć swoją metodę na relaks. Medytuj, spaceruj, pływaj! Te czynności ukoją Twoje nerwy i dodadzą energii Twojemu ciału.

Horoskop roczny 2019 - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

W tym roku Raki powinny pomyśleć o siebie - uporządkować swoje życie prywatne, zastanowić się nad swoją ścieżką kariery i podjąć działania, które wzmocnią ich zdrowie. Jeżeli jesteś Rakiem, pomyśl o wizycie u lekarza i kompleksowym badaniu, przemyśl swój jadłospis i zacznij więcej się ruszać. Jeżeli czujesz, że Twój związek się wypala, porozmawiaj o tym ze swoim partnerem, a jeśli nie wykaże zainteresowania zmianą, rusz w swoją stronę w pojedynkę. Nie bój się zmian - ten rok przyniesie ich wiele, jednak prawie każda z nich wyjdzie Ci na dobre.

Horoskop roczny 2019 - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Ten rok będzie dla Ciebie rokiem spokoju i stabilizacji. W końcu poczujesz, że jesteś we właściwym miejscu we właściwym czasie i przestaniesz czuć, że musisz szukać czegoś nowego. To, co kiedyś wydawało Ci się nudą, w tym roku okaże się dla Ciebie bezpieczeństwem. Gwiazdy mówią, że w tym roku masz dużą szansę na awans - Twoja energia i kreatywność w końcu zostaną docenione! Twoje życie uczuciowe również będzie udane. Lwy w stałych związkach odkryją nową, intrygującą stronę swojej relacji, a Lwy samotniki rozpoczną udane poszukiwanie drugiej połowy.

Horoskop roczny 2019 - Panna (24 sierpnia do 22 września)

W 2019 roku Pannom będzie zależeć przede wszystkim na rozwoju zawodowym i intelektualnym. Wykorzystaj tę energię i zainwestuj w siebie - zapisz się na kurs językowy, uczęszczaj na szkolenia w Twoim miejscu pracy, korzystaj z możliwości wyrobienia certyfikatów, które pozwolą Ci rozwinąć Twoją karierę. Pamiętaj jednak, żeby zachować balans - zbyt duże zaangażowanie w pracę może sprawić, że ucierpi na tym Twoje życie uczuciowe, Twoje przyjaźnie, rodzina i związek. Znajdź czas dla bliskich i pokaż im, że naprawdę ich słuchasz, a na pewno to docenią.

Horoskop roczny 2019 - Waga (23 września do 22 października)

2019 rok przyniesie Ci wyczekiwany spokój. W pracy wszystko się ułoży, podobnie jak w życiu uczuciowym. Wagi, które szukają miłości, mają duże szanse na to, aby ją znaleźć, a te, które już są w związku, spojrzą na swojego partnera ze zdwojoną czułością. Najsłabszym aspektem tego roku będzie dla Ciebie Twoje zdrowie. Nie zaniedbuj go i każdą słabość konsultuj z lekarzem, nawet jeśli Twoim bliskim będzie się wydawać, że to przesada. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Horoskop roczny 2019 - Skorpion (23 października do 21 listopada)

W tym roku Skorpiony powinny rozwijać swoją przedsiębiorczość i wykazywać inicjatywę - zaowocuje to zarówno w życiu zawodowym, jak i sercowym. Jeżeli ktoś od dawna Ci się podoba, zaproś tę osobę na spotkanie. Jeżeli marzy Ci się awans, przedstaw szefowi swój pomysł na projekt lub usprawnienie pracy w Twojej firmie. Uwierz w siebie i okazuj innym zainteresowanie, a otaczający Cię ludzie pomogą Ci w realizacji Twoich marzeń.

Horoskop roczny 2019 - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

To będzie rok romantycznych uniesień! Jeżeli masz już swoją drugą połowę, wyjedziecie w podróż, w czasie której może zdarzyć się coś niespodziewanego, co kompletnie zmieni Twoje życie. Jeżeli jesteś samotnym Strzelcem, w tym roku ustrzeli Cię strzała amora i znajdziesz osobę, przy której spędzisz kolejne lata swojego życia. Dzięki szczęściu, jakie przyniesie Ci nowe (lub odświeżone) uczucie, w pracy staniesz się jeszcze bardziej wydajny, co nie umknie uwadze Twoich przełożonych. Rok 2019 to dobry moment, aby poprosić o podwyżkę lub porozmawiać o awansie.

Horoskop roczny 2019 - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

W tym roku nie ryzykuj i trzymaj się sprawdzonych rozwiązań. To nie jest dobry czas na inwestycję czy rozpoczynanie nowego biznesu. Lepiej też będzie, jeśli zaufasz starym przyjaciołom i rodzinie - to oni znają Cię najlepiej i chcą Twojego szczęścia, dlatego nie słuchaj kuszących podszeptów nowo poznanych osób. Pamiętaj także, aby zatroszczyć się o swoje zdrowie. Pomimo braku chęci, spróbuj częściej się ruszać i nie zapominaj o kontrolnych badaniach.

Więcej o: