Gra o Tron. Ósmy sezon już w kwietniu. Sansa Stark spotka się z Daenerys Targaryen!

HBO uchyliło rąbka tajemnicy. Wiemy już, że w finałowym sezonie "Gry o Tron" Daenerys Targaryen pozna Sansę Stark. Jak przebiegnie to spotkanie?
Zobacz wideo

Finałowy sezon "Gry o Tron" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku i między innymi dlatego owiany jest wielką tajemnicą. Tego, jak zakończy się historia Siedmiu Królestw, nie wiedzą nawet aktorzy odgrywające główne role - aby uniknąć jakichkolwiek przecieków, powstało kilka wersji finału Gry o Tron!

HBO pokazuje krótki fragment "Gry o Tron". Sansa Stark odda Winterfell

Stacja HBO umiejętnie buduje napięcie wokół swojej najnowszej produkcji i uchyliła rąbka tajemnicy o ostatnich odcinkach "Gry o Tron". Krótki fragment jednego z nich znalazł się w zbiorczej zapowiedzi nowości HBO, jakie widzowie będą mogli zobaczyć już na wiosnę. Co zdradza nam ta scena?

Widzimy w niej moment, w którym Daenerys Targaryen poznaje Sansę Stark, siostrę Jona Snow. Na to spotkanie fani "Gry o Tron" czekali od dawna. W krótkim fragmencie opublikowanym w zwiastunie HBO najstarsza córka lorda Eddarda Starka mówi do Zrodzonej w Burzy: "Winterfell jest twoje, Wasza Wysokość". Miłośnicy sagi  George’a R.R. Martina uważają, że scena ta może pochodzić z otwarcia ósmego i ostatniego już sezonu "Gry o Tron".

 

Ósmy sezon "Gry o Tron" będzie miał premierę w kwietniu 2019 roku. Nieoficjalnie mówi się o tym, że będzie składał się z sześciu odcinków, trwających po 1,5 godziny. Fani tej produkcji domyślają się, że premiera ostatniego sezonu ich ulubionej produkcji odbędzie się 28 kwietnia. 

Więcej o: