Które słynne przylądki dzieli zaledwie 160 km odległości? To pytanie z programu Milionerzy

Które słynne przylądki dzieli zaledwie 160 km odległości? Takie pytanie zadał dziś Hubert Urbański w Milionerach. Czy uczestniczka znała prawidłową odpowiedź?

"Milionerzy" to program telewizyjny emitowany na stacji TVN od 20 lat. W dzisiejszym odcinku prowadzący program Hubert Urbański na samym początku programu zadał uczestniczce pytanie za 125 tys złotych, które sprawiło jej niemałe trudności. Pytanie brzmiało następująco:

Które słynne przylądki dzieli zaledwie 160 km odległości?

A. Igielny i Horn

B. Dobrej Nadziei i Igielny

C. Horn i Czeluskin

D. Trafalgar i Czeluskin

Czy znasz odpowiedź na to teleturniejowe pytanie?

Milionerzy. Które słynne przylądki dzieli zaledwie 160 km odległości?

Uczestniczka "Milionerów" długo zastanawiała się nad odpowiedzią. Przyznała, że osobą która może znać odpowiedź na pytanie jest jej brat siedzący na widowni, ponieważ jest on znawcą geografii. Kobieta zastanawiała się pomiędzy odpowiedziami A lub B. Ostatecznie zdecydowała się pozostać przy gwarantowanej kwocie 75 tys. złotych i nie podawać odpowiedzi. Zakończyła swoje decyzję słowem "definitywnie", z czym musiał zgodzić się prowadzący Hubert Urbański. Już po ogłoszeniu wygranej poprosił on jednak uczestniczkę, aby wskazała którą odpowiedź najprawdopodobniej by zaznaczyła. Kobieta na pytanie "które słynne przylądki dzieli zaledwie 160 km odległości?" wskazała odpowiedź B. Dobrej Nadziei i Igielny. Prowadzący powiedział, że ma ona czego żałować ponieważ jest to prawidłowa odpowiedź i gdyby ją zaznaczyła na jej koncie widniała by kwota 125 tys złotych.

Więcej o: