Zobacz zwiastun filmu "Glass"!Sequel "Split" trafił na ekrany polskich kin.

18 stycznia 2019 roku ma premierę film "Glass". Zobacz trailer i przekonaj się, jak potoczą się losy bohaterów znanych z filmów "Niezniszczalny" oraz "Split".

Premiera filmu "Glass" w reżyserii M. Night Shyamalana to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego miesiąca. Doczekaliśmy się! Najnowszy obraz twórcy takich filmów jak "Szósty zmysł", "Kobieta w błękitnej wodzie" czy "1000 lat po Ziemi" trafił w końcu na ekrany polskich kin.

"Glass" wchodzi na ekrany polskich kin. Nie lada gratka dla milośników Sci-Fi

Film "Glass" to amerykański thriller superbohaterski, którego obsada jest iście gwiazdorska - na wielkim ekranie zobaczymy takich aktorów jak Samuel L. Jackson, Bruce Willis oraz James McAvoy. Najnowsze dzieło M. Night Shyamalana opowiada historię strażnika o nazwisku David Dunn (w tej roli Bruce Willis), który wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności, tropi człowieka o dwudziestu czterech osobowościach (James McAvoy). Na drodze obu bohaterów stanie wyjątkowo inteligentny Elijah Price, znany jako Mr. Glass (Samuel L. Jackson).

 

Przypomnijmy -  reżyser filmu "Glass", czyli M. Night Shyamalan, to twórca dwóch filmów powiązanych z jego najnowszą produkcją, czyli filmu "Niezniszczalny" oraz "Split". Oba te filmy zostały nominowane do takich nagród jak Saturn czy Teen Choise. Sam M. Night Shyamalan ma na swoim koncie nominacje do nagrody BAFTA, Złotych Globów, a także do Oscarów za reżyserię i scenariusz do filmu "Szósty zmysł". Wszystko wskazuje na to, że "Glass" będzie prawdziwą ucztą dla kinomaniaków!

Więcej o: