"Amerykański Syn". Nowy serial Netflixa będzie adaptacją sztuki teatralnej

Netflix rozpoczyna prace nad nowym serialem. "Amerykański Syn" będzie adaptacją sztuki teatralnej o tym samym tytule. W rolę głównej bohaterki wcieli się Kerry Washington.

Amerykańska aktorka Kerry Washington zapowiedziała, że wraz z platformą Netflix pracuje nad serialową adaptacją brodwayowskiej sztuki "American Son". Co ciekawe, w nowym serialu Netflixa zagrają aktorzy znani z teatralnej adaptacji tej sztuki.

"Amerykański Syn". Rusza nowa produkcja Netflixa

Kerry Washington opowiedziała o swoich najbliższych aktorskich planach podczas programu "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" emitowanego przez stację NBC. Amerykańska aktorka powiedziała, że zagra jedną z głównych ról w serialowej odsłonie "American Son", ale także zostanie jej współproducentką. Wiadomo już, że w serialu zobaczymy także innych aktorów, których mogliśmy zobaczyć w teatralnej adaptacji. W te same role, tym razem na ekranie telewizorów, wcielą się m.in. Steven Pasquale, Jeremy Jordan oraz Eugene Lee.

 

"Amerykański Syn" to opowieść, która eksploruje tematy rodzinne, miłosne i tożsamościowe. Opowiada o rozwiedzionym małżeństwie, które spotyka się na komisariacie policji, na Florydzie, by dowiedzieć się czegoś na temat zaginionego nastoletniego syna. Zdjęcia do nowego serialu Netflixa mają zacząć się w lutym tego roku.

Więcej o: