Horoskop miesięczny na luty 2019 - Waga, Skorpion, Strzelec

Horoskop na luty 2019. Chcesz wiedzieć, czy kolejny miesiąc będzie dla Ciebie pasmem sukcesów, czy lawiną porażek? Zobacz, co mówią o Tobie gwiazdy!

W poniższym horoskopie znajdziesz wróżby dla trzech znaków zodiaku - Wagi, Skorpiona i Strzelca. Horoskop na luty 2019 dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz w innych naszych tekstach. Dowiedz się, co przyniesie Ci los!

Horoskop na luty 2019 - Waga (23 września – 22 października) 

Luty będzie dla Wag czasem budowania silnych relacji międzyludzkich. Gwiazdy będą sprzyjać zarówno umacnianiu starych przyjaźni, jak i poznawaniu nowych ludzi, którzy mogą wnieść do Twojego życia coś bardzo wartościowego. Jeżeli jesteś Wagą, postaraj się otworzyć na ludzi, a na pewno tego nie pożałujesz. Pamiętaj jednak, aby nie być zbyt ufnym - wśród Twoich bliskich jest osoba, która może wykorzystać Twoją słabość. W najbliższym miesiącu zweryfikujesz to, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a kto jest przy Tobie tylko dla zysku.

Horoskop na luty 2019 - Skorpion (23 października – 21 listopada)

W lutym 2019 roku Skorpiony mogą liczyć na spokój i stabilizację. W tym miesiącu poczujesz wsparcie płynące ze strony Twojej rodziny, z którą będziesz chciał spędzać więcej czasu. Spokój domowego ogniska sprawi, że poczujesz się pewniej i będziesz pracować znacznie wydajniej, niż do tej pory. Twój umysł będzie wyjątkowo otwarty, dzięki czemu znajdziesz proste rozwiązania dla dużych problemów, co na pewno zostanie docenione.

Horoskop na luty 2019 - Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) 

Nowy miesiąc nie będzie dla Ciebie dobrym czasem. W pracy czekają Cię liczne wyzwania, którym trudno będzie sprostać, dlatego staniesz się nerwowy i podatny na zaczepki. Ze względu na niepowodzenia w życiu zawodowym, Strzelce mogą mieć tendencję do tego, aby w lutym wyżywać się na bliskich i psuć przyjacielskie relacje. Pamiętaj, aby znaleźć czas na relaks i wytchnienie od ciężkich zadań. 

Więcej o: