Bryan Adams w 2019 roku zagra w Polsce dwa koncerty [BILETY, CENY, DATY]

Fanów Bryana Adamsa czeka nie lada gratka! Ten kanadyjski piosenkarz, gitarzysta i autor piosenek w 2019 roku zagra w Polsce dwukrotnie.

Bryan Adams wystąpi w Ergo Arenie w Gdańsku i na Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Tegoroczna trasa artysty promuje jego najnowszy album pt. "Shine A Light"

Bryan Adams zagra w Polsce. Kiedy odbędą się koncerty?

Koncert Bryana Adamsa w Gdańsku odbędzie się 21 czerwca, a dzień później Kanadyjczyk zagra przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Koncerty będą promować nową płytę Adamsa, która ukaże się 1 marca - to już czternaste z kolei studyjne dzieło tego piosenkarza. Choć na premierę płyty musimy jeszcze poczekać, możemy posłuchać singla z tytułowym utworem „Shine A Light". Współautorem tej piosenki jest Ed Sheeran, brytyjski piosenkarz znany z takich utworów jak "Shape of You" czy "Thinking Out Loud". 

Koncert Bryana Adamsa. Gdzie i za ile można kupić bilet?

 

Bilety na oba czerwcowe koncerty Bryana Adamsa będą w sprzedaży od godziny 10:00 w poniedziałek, 28 stycznia 2019 roku. Wejściówki będzie można kupić za pośrednictwem strony eventim.pl. Ceny biletów na koncerty Bryana Adamsa wciąż nie zostały ujawnione - poznamy je prawdopodobnie w dniu rozpoczęcia sprzedaży.

Więcej o: