Aukcje WOŚP. To już ostatnie godziny licytacji spotkania z Robertem Lewandowskim

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprosiła znane osoby do tego, aby przekazały jakiś przedmiot na rzecz Finału WOŚP. Jedną z najpopularniejszych aukcji jest ta, na której można wylicytować spotkanie z Robertem Lewandowskim

Podobnie jak w zeszłym roku, na apel Fundacji WOŚP odpowiedziało wielu ludzi
muzyków, aktorów, sportowców i polityków. Wśród osób, które postanowiły pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej pomocy znalazł się także Robert Lewandowski, który przekazał WOŚP zaproszenie na spotkanie i lunch dla dwóch osób.

Aukcje WOŚP. Ostatnie godziny licytacji spotkania z Robertem Lewandowskim

Aukcja charytatywna WOŚP, na której można wygrać spotkanie z Robertem Lewandowskim jest jedną z najczęściej odwiedzanych licytacji na portalu aukcje.wosp.org.pl. Wyświetliło ją już ponad 217 tysięcy osób, a 14 osób bierze w niej udział. Na chwilę obecną (czwartek, godz. 14:00) cena tego spotkania wynosi aż 150 001,99 zł!

Robert Lewandowski po raz kolejny angażuje się w aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i oferuje spotkanie wraz z lunchem dla dwóch osób. Spotkanie może się odbyć w Warszawie lub Monachium, po uzgodnieniu z wygranym oraz po ustaleniu terminu z Robertem, jednak nie później niż w roku 2019.

- czytamy na stronie aukcji. Podobnie jak do każdej innej wygranej licytacji, także do tej dołączony będzie certyfikat wystawiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aukcja dotycząca spotkania z Robertem Lewandowskim kończy się dzisiaj o godzinie 19:00.

Więcej o: