Wodospad Niagara zamarza. Niesamowite zdjęcia zalewają internet

Północna część Stanów Zjednoczonych i Kanada zmagają się z uporczywym mrozem. Na granicy obu państw zamarzła część wodospadu Niagara. Użytkownicy Twittera i Instagrama publikują niesamowite zdjęcia.

Niagara to olbrzymi wodospad na rzece o tej samej nazwie, który znajduje się na granicy Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. To jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych tego regionu, która co roku przyciąga miliony turystów. Ci, którzy wybrali się do USA lub Kanady w ciągu ostatnich kilku dni, mają rzadką okazję, żeby zobaczyć częściowo zamarznięty wodospad Niagara.

Zamarznięta Niagara zachwyca. Internauci publikują setki zdjęć

Niagara w zimowej odsłonie zachwyciła turystów, którzy z chęcią dzielą się pięknymi zdjęciami na portalach społecznościowych. Zdjęcie zamarzniętego wodospadu opublikowała także agencja Reuters.

 
 
 

Wodospad Niagara zamarzał już w przyszłości. Podobne zjawisko można było zaobserwować na przełomie grudnia i stycznia zeszłego roku, kiedy temperatura na granicy amerykańsko-kanadyjskiej przez dłuższy czas utrzymywała się na poziomie -18 stopni. Wśród udostępnianych na Instagramie zdjęć znalazły się i takie, które pokazują, że Niagara zamarzała również ponad 100 lat temu. 

 
Więcej o: