Lady Gaga i Bradley Cooper wzruszyli publiczność. Utwór "Shallow" po raz pierwszy na żywo

Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy zaśpiewali na żywo utwór "Shallow". Ich wspólny występ był spontaniczny, piosenkarka zaprosiła zaskoczonego aktora, aby wystąpił z nią w czasie jej koncertu.

Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy zaśpiewali na żywo piosenkę "Shallow" - hit z filmu "Narodziny gwiazdy". Utwór ten został nagrodzony Złotym Globem w kategorii najlepsza piosenka, a sam film otrzymał osiem nominacji do tegorocznych Oscarów. Występ dwójki artystów wzruszył publiczność.

Zobacz wideo

Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali na żywo utwór "Shallow"

Wspólny występ Lady Gagi i Bradleya Coopera miał miejsce 26 stycznia podczas koncertu wokalistki w Las Vegas. Lady Gaga wiedziała, że jej kolega z planu filmu "Narodziny Gwiazdy" siedzi na widowni. Wywołała go na scenę i zaprosiła do wspólnego odśpiewania piosenki "Shallow". Uczestnicy koncertu zareagowali olbrzymim entuzjazmem. Zdaniem internautów Bradley Cooper udowodnił swoim spontanicznym występem z Lady Gagą, że naprawdę potrafi śpiewać, a jego muzyczne popisy w filmie "Narodziny gwiazdy" nie są jedynie wynikiem odpowiedniej obróbki dźwięku.

Więcej o: