Bartosz Kapustka rapuje o piłce nożnej. Producentem utworu jest O.S.T.R.

Bartosz Kapustka nagrał utwór pt. "Mój film". To krótki kawałek o karierze piłkarza. Możliwe, że "Kapi" zarapuje po raz kolejny.

Bartosz Kapustka znany jest z tego, że świetnie gra w piłkę, ale także z tego, że jest fanem polskiego rapu. Grający na wypożyczeniu w belgijskim klubie Oud-Heverlee Leuven piłkarz postanowił zarapować i nagrał piosenkę o swojej karierze. Producentem utworu jest O.S.T.R.

Bartosz Kapustka rapuje o swojej karierze. "Wrócę ze zdwojoną siłą"

O tym, że Bartosz Kapustka lubi rapować, dowiedzieliśmy się, oglądając program Łukasza Wiśniowskiego i Kuby Polkowskiego  "Foot Truck". Youtuberzy namówili piłkarza, żeby dał popis swoim wokalnym umiejętnościom. Bartosz Kapustka rapował do bitu O.S.T.R.-a, który jest producentem utworu "Mój film". W rozmowie z Wiśniowskim i Polkowskim "Kapi" przyznał, że przeszłości napisał parę tekstów. - W domu jakbym otworzył szufladę to pewnie wysypałoby się parę szkiców na pewne tracki - powiedział Bartosz Kapustka. 

Tego, jak rapuje Bartosz Kapustka możecie posłuchać poniżej. Czy piłkarz porzuci murawę na rzecz sceny? Tego nie wiadomo. Możliwe jednak, że Kapustka nagra kolejny utwór. "Twórca zapowiedział, że zabierze się do pracy nad drugim kawałkiem dopiero wtedy gdy <<Mój film>> przebije barierę miliona wyświetleń" - czytamy w opisie filmu.

 
Więcej o: