Games with Gold - luty 2019. Microsoft przygotował nową ofertę na XBOX. [LISTA GIER]

Microsoft przedstawił listę gier dostępnych w ramach programu Games with Gold. Właściciele Xboxów nie są zachwyceni.

Program Games with Gold został stworzony z myślą o posiadaczach konsol Xbox, posiadających konto Xbox Live Gold. W ramach tego programu posiadacze kont Gold otrzymują każdego miesiąca bezpłatnie wybrane gry, których roczna wartość wynosi 700 dolarów. Każdy z posiadaczy takiego konta, może pobrać przygotowane przez microsoft z puli przeznaczonych do tego gier.

Games with Gold - luty 2019. Gracze są nieco rozczarowani

W styczniu posiadacze kont Xbox Live Gold skarżyli się, że oferta, którą złożył im Microsoft, nie była satysfakcjonująca i liczyli na to, że w lutym dostępne w ramach Games with Gold gry będą ciekawsze. Niestety, w internecie znów słychać głosy niezadowolenia - gry, które będzie można pobrać w lutym, trudno uznać za nowości, na które wielu liczyło.

W lutym dla posiadaczy kont Xbox Live Gold Microsoft przygotował poniższe gry:

  • Bloodstained: Curse of the Moon – gra dostępna pomiędzy 1-28 lutego na konsoli Xbox One
  • Super Bomberman R – gra dostępna pomiędzy 16 lutego – 15 marca na konsoli Xbox One
  • Assassin’s Creed Rogue – gra dostępna pomiędzy 1-15 lutego na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy – gra dostępna pomiędzy 16-28 lutego na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
 

Choć powyższy zestaw gier nie jest zły, gracze są nieco rozczarowani, ponieważ część z tych tytułów zdążyły się nieco zestarzeć. Użytkownicy kont Xbox Live Gold wciąż liczą, że oferty Microsoftu nieco się poprawią i w marcu osiągną ten sam poziom, co pod koniec 2018 roku.

Więcej o: