"Gra o Tron". Maisie Williams zdradza zakończenie ostatniego sezonu serialu HBO?

Ostatni sezon "Gry o Tron" już na wiosnę. Jak zakończy się jedna z najpopularniejszych produkcji HBO? Maisie Williams powiedziała na ten temat kilka słów.

"Gra o Tron" to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Niestety, powoli zbliża się jego koniec - w kwietniu tego roku zobaczymy ostatni sezon serialu stworzonego na podstawie powieści George’a R.R. Martina.

Ostatni sezon "Gry o Tron" już w kwietniu. HBO pokazuje kilka scen

Stacja HBO uchyliła już rąbka tajemnicy i pokazała kilka sekund "Gry o Tron" w zbiorczym zwiastunie nadchodzących nowości. Wiemy już, że w ostatnim sezonie dojdzie do spotkania Daenerys Targaryen i Sansy Stark, która przywita Zrodzoną w Burzy słowami "Winterfell jest twoje". W krótkich migawkach widać także, że na ekranie naszych telewizorów i komputerów pojawią się smoki. 

Niecierpliwi fani "Gry o Tron" snują domysły, jak zakończy się opowieść o Siedmiu Królestwach. Mówi się o tym, że zwaśnieni do tej pory bohaterowie będą musieli się zjednoczyć i ruszyć pod Mur, aby stoczyć bitwę z Białymi Wędrowcami. Widzowie domyślają się także, że w ostatnim sezonie zobaczymy najbardziej epicką bitwę spośród wszystkich, które widzieliśmy do tej pory. Kto ją wygra?

 

Jak skończy się "Gra o Tron"? Serialowa Arya coś o tym wie

Na to pytanie może znać odpowiedź jedna z aktorek - Maisie Williams, czyli serialowa Arya. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała: "Nie wiem, czy ktokolwiek będzie usatysfakcjonowany". Czy to tajemnicze stwierdzenie oznacza, że wszyscy główni bohaterowie serii stracą życie? Nie byłoby w tym nic dziwnego - George R.R. Martin i twórcy serialu bez skrupułów kończą żywot kolejnych postaci, do których widzowie zdążyli się przywiązać.

Jak skończy się "Gra o Tron" dowiemy się już niedługo. Premiera ostatniego sezonu odbędzie się w kwietniu 2019 roku. Ósmy sezon "Gry o Tron" będzie składał się z sześciu odcinków,  trwających półtora godziny.

Więcej o: