"Sex Education" podbija serca widzów. O czym jest nowy serial Netflixa?

Nowy serial Netflixa pt. "Sex Education" spotkał się z entuzjastyczną reakcją widzów. O czym opowiada fabuła serialu?

"Sex Education", czyli nowy serial Netflixa, cieszy się dużym powodzeniem. To serial komediowo-dramatyczny, którego akcja toczy się w szkole. Okazuje się jednak, że serial ten może podobać się zarówno nastolatkom, jak i całkiem dorosłym już widzom.

"Sex Education". O czym jest ten serial?

Serial "Sex Education", który swoją premierę na Netfixie miał 11 stycznia tego roku, już okazał się wielkim sukcesem. Opowiada on o nieco wycofanym nastolatku imieniem Otis, który stara się znaleźć swoje miejsce w szkole. Chłopak ma przed sobą inicjację seksualną, jednak okazuje się, że posiada dużą wiedzę na temat zaburzeń seksualnych, ponieważ jego mama jest seksuologiem. Zbuntowana Meave namawia Otisa, aby wraz z nią otworzył biznes i udzielał porad ich szkolnym znajomym. Interes okazuje się intratny, a dzięki wrodzonej wrażliwości Otisa, otwierają się przed nim nawet najwięksi szkolni twardziele.

Okazuje się, że opowieść o szkolnej młodzieży i ich seksualnych rozterkach potrafi przynieść widzom nie tylko wiele radości, ale i wzruszeń. Czy warto obejrzeć "Sex Education"? Wiele osób uważa, że jest on doskonałą lekcją o życiu seksualnym i pomimo humorystycznego podejścia do tematu, niesie ze sobą olbrzymią dawkę wiedzy. Zobaczcie trailer serialu i zadecydujcie sami, czy warto poświęcić mu czas.

 
Więcej o: