Ewa Kopacz ukamienowała dinozaury. Użytkownicy Twittera mają nowy temat do żartów

Ewa Kopacz stała się dziś obiektem żartów. Wszystko przez niefortunną wypowiedź o dinozaurach.

Ewa Kopacz jest dziś na językach wszystkich internautów. Podczas rozmowy z gospodynią programu "Fakt Opinie", podczas której pytana była m.in. o taśmy Kaczyńskiego i zatrzymanie byłego rzecznika MON Bartłomieja M., była premier i wiceszefowa Platformy Obywatelskiej, udzieliła odpowiedzi, która szczególnie zainteresowała internautów.

Ewa Kopacz pośmiewiskiem internetu. Użyła metafory o dinozaurach

- Presja ma sens. Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. To jest wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli nowoczesnej broni, która pozwoliłaby ich zabić. Wie pani, co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura. Wiadomo, że od jednego rzucenia kamieniem, ten dinozaur na pewno nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące rzucali tymi kamieniami, to na tyle go osłabili, że mogli go pokonać - powiedziała była premier Ewa Kopacz. 

Ten niecodzienny komentarz Ewy Kopacz szybko stał się powodem do żartów. Szczególnie twórczy okazali się użytkownicy Twittera, którzy stwierdzili, że była premier czerpie wiedzę z takich "filmów dokumentalnych", jak bajka "Flinstonowie. 

Więcej o: