Horoskop - luty 2019. Dowiedz się, co mówią o Tobie gwiazdy!

Horoskop na luty 2019. Jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, na czym się skupić w ciągu kolejnych kilku tygodni.

Horoskop miesięczny pomoże Ci w równomiernym rozłożeniu Twojej energii i wskaże te sfery życia, które w najbliższym czasie powinny być dla Ciebie priorytetem. Dowiedz się, na co warto uważać, a co w tym miesiącu będzie dla Ciebie łatwe. 

Horoskop na luty - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

W tym miesiącu nie opuści Cię dobra energia! Działaj, bądź aktywny, nawiązuj nowe kontakty, a los Ci to wynagrodzi. Luty to dobry czas na podróże i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Zdobądź się na odwagę i zacznij spełniać swoje marzenia.

Horoskop na luty - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Ten miesiąc będzie dla Byków miesiącem miłości! To czas, w którym Byki będące w stałym związku, postanowią go ustabilizować, a Byki-single w końcu znajdą swoją drugą połówkę. Nie trać czujności - miłość może kryć się tuż za rogiem.

Horoskop na luty - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Zamiast wciąż się martwić, zacznij korzystać z życia. Ten miesiąc będzie dla Ciebie szczęśliwy - przede wszystkim w pracy. Pokażesz swoim przełożonym, że jesteś wartościowym pracownikiem, a oni to docenią. Możliwy niespodziewany zastrzyk gotówki.

Horoskop na luty - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

W tym miesiącu Raki powinny uważać na zdrowie - o przeziębienie, które może skończyć się poważniejszymi powikłaniami, naprawdę nie trudno! Zadbaj o siebie, jedz zdrowo, pamiętaj o odpowiedniej dawce ruchu i idź na rutynowe badania.

Horoskop na luty - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

W lutym pełen energii Lew zechce trochę poleniuchować. I dobrze! To odpowiedni czas na to, aby skupić się na rodzinie i swoim zdrowiu. Zadzwoń do dawno niewidzianych krewnych, a kto wie, może dowiesz się czegoś bardzo ważnego.

Horoskop na luty - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Ten miesiąc będzie napawał Cię spokojem. Poczujesz się pewnie, zarówno w sferze zawodowej, jak i sercowej. Najbliższe tygodnie poświęcisz trosce o mieszkanie i domowe ognisko. Twoja rodzina na pewno to doceni.

Horoskop na luty - Waga (23 września do 22 października)

Luty spędź na porządkach i tworzenie nowego planu pracy. To czas, w którym warto wprowadzić w życie nowe, codzienne nawyki, o których ciągle myślisz. Pamiętaj jednak, aby nie nadwyrężać swojego zdrowia. Nie przemęczaj się i znajdź chwilę na relaks.

Horoskop na luty - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Ten miesiąc przyniesie Ci dużo szczęścia w pracy. Twoja wydajność się poprawi, a atmosfera w miejscu pracy będzie dodawać Ci energii. Pamiętaj, aby sprawić sobie nagrodę za wysiłek włożony w zawodowe obowiązki. Zasługujesz na to.

Horoskop na luty - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Luty nie będzie najszczęśliwszym miesiącem dla Strzelców. Czeka Cię nerwowa atmosfera w pracy i trochę problemów zdrowotnych. Nie zaniedbuj tego! Znajdź czas na regenerację i sposób na ukojenie zszarganych nerwów.

Horoskop na luty - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

W lutym poczujesz niezwykły napływ energii! Wykorzystaj to i odpowiednio jej użyj - zapisz się na kurs języka obcego, zacznij uprawiać sport, podróżuj częściej niż zazwyczaj, lub zrób coś, o czym od dawna marzysz. To na pewno zaprocentuje!

Horoskop na luty - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

W lutym zadbaj o swoje interesy - jeżeli uważasz, że należy Ci się nagroda, zawalcz o nią. Cały wysiłek, który wkładasz w swoją pracę od kilku miesięcy, powinien zostać doceniony. Nie bój się mówić o swoich sukcesach i poproś o premię lub nawet awans.

Horoskop na luty - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ten miesiąc poświęć na naukę. Zacznij nowy kurs, wyjedź na stypendium, poszukaj interesujących Cię szkoleń on-line. W lutym będziesz chłonąć wiedzę jak gąbka - wykorzystaj swoje skupienie i dobrą energię, która sprzyja poznawaniu nowych rzeczy.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: