Krzysztof Ibisz opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. "Mega podobieństwo"

Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie, na którym widać jego mamę. Fani prezentera są jednogłośni - to po niej odziedziczył urodę.

Krzysztof Ibisz to jedna z tych polskich gwiazd, które naprawdę polubiły social media. Prezenter znany m.in. z programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" pokazuje na Instagramie, jak wygląda jego praca zza kulis, pokazuje swoje podróże i nierzadko udowadnia, że ma poczucie humoru.

Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie ze swoją mamą. Fani są zachwyceni

Kiedy na Instagramie popularny był tzw. #tenyearschallenge, Krzysztof Ibisz zażartował, pokazując swoją trudną do zauważenia metamorfozę, którą przeszedł w ciągu ostatniej dekady. "Qrczę , czy myślicie, że wygrywam w tej konkurencji?" - napisał na Instagramie znany prezenter, publikując zestawienie swoich dwóch zdjęć, które dzieli 10 lat.

 

Olbrzymi entuzjazm użytkowników Instagrama wywołało ostatnie zdjęcie, którym podzielił się z fanami Krzysztof Ibisz. Udostępnił on fotografię, na której pozuje wraz ze swoją mamą

 

Internauci nie szczędzili w komentarzach ciepłych słów skierowanych zarówno do Krzysztofa Ibisza, jak i jego mamy. Użytkownicy Instagrama okrzyknęli jednogłośnie, że prezenter odziedziczył urodę właśnie po swojej rodzicielce. "Urodę ma Pan po Mamie", "Mama ma jeszcze mniej zmarszczek, teraz wiadomo po kim ta wieczna młodość u Pana", "Mega podobieństwo" - pisali zachwyceni fani prezentera.

Więcej o: