Darmowe bilety na koncerty za "zielone" posiłki. Niezwykły konkurs Beyoncé i Jaya-Z

Beyoncé i Jay-Z znów dali swoim fanom szansę na to, aby zdobyć bilety na ich koncerty w bardzo nietypowy sposób. Fani, którzy wezmą udział w konkursie, będą mogli otrzymać wejściówki na najbliższe 30 lat!

Udział w koncercie Beyoncé i jej męża, rapera Jaya-Z to dla wielu spełnienie marzeń. Niestety, sam zakup biletów na takie wydarzenie może okazać się kłopotliwy, ponieważ chętnych nie brakuje, a ceny są dość wysokie. Co mogą zrobić ci, który chcą iść na koncert Beyoncé lub Jaya-Z, ale nie mają możliwości zakupu biletów? Mogą przejść na dietę roślinną i ograniczyć spożywanie mięsa. Jak to działa?

Dożywotnie wejściówki na koncerty Beyoncé i Jaya-Z. Jak je zdobyć?

Beyoncé i Jay-Z chcą zachęcić swoich fanów do tego, aby ograniczyć spożycie mięsa, a niektórych spośród tych, którzy to zrobią, sowicie wynagrodzą. Zgodnie z zasadami konkursu, z mięsa nie trzeba rezygnować całkowicie. Artyści dadzą szansę na wygraną także tym, którzy zdecydują się na jedzenie roślinnych śniadań lub organizowanie w swoim jadłospisie tzw. bezmięsnych poniedziałków. Osoby, które zadeklarują, że ograniczą spożycie mięsa na co najmniej miesiąc, będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym wygraną jest wejściówka na koncerty Beyoncé i Jaya-Z na kolejne 30 lat.

 

Akcja artystów ma pokazać ich fanom, że poprzez ograniczenie ilości mięsa w naszej diecie, możemy poprawić stan środowiska naturalnego na Ziemi, ograniczając w tym samym emisję gazów cieplarnianych do atmosfery i zużycie wody pitnej, którą wykorzystuje się przy hodowli i produkcji mięsa.

Konkurs Beyoncé i Jaya-Z. Kto może wziąć w nim udział?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę thegreenprintproject.com, określić to, w jakim zakresie ograniczy się spożycie mięsa, podać swoje imię, nazwisko oraz maila. Konkurs organizowany przez Beyoncé i Jaya-Z skierowany jest do stałych mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 lat.

Więcej o: