Avengers: Endgame - znamy zwiastun nowego filmu produkcji Marvela

Podczas 53. edycji Super Bowl zaprezentowano najnowszą zapowiedź filmu "Avengers: Koniec Gry". Nowa produkcja Marvel Studios została uznana za najbardziej wyczekiwany film 2019 roku.

Podczas ostatniej 53. edycji Super Bowl zaprezentowano najnowszą zapowiedź kolejnego filmu z serii Avengers. Nowa produkcja Marvel Studios została uznana za najbardziej wyczekiwany film 2019 roku.

Seria „Avengers” – znamy datę najnowszego filmu o Avengersach

Na serię filmów o grupie współpracujących superbohaterów składa się cykl trzech filmów – „Avengers”, „Avengers: Czas Ultrona” oraz ostatni „Avengers: Wojna bez granic”. W tym roku do serii dołączy także „Avengers: Koniec Gry”, którego premiera planowana jest na 25 kwietnia bieżącego roku. W nowej części wystąpią m.in. Robert Downey Jr. jako Iron Man, Chris Evans jako Kapitan Ameryka, Mark Ruffalo w roli Hulka, Anthony Mackie jako Falcon czy Paul Bettany w roli androida Vision. Za reżyserię najnowszego filmu odpowiadają podobnie jak w poprzedniej części - bracia Joe i Anthony Russo.

„Avengers: Koniec Gry” – zapowiedź filmu

Tak jak w poprzednich zwiastunach z serii Avengers, także najnowszy film z tego cyklu pozostawia fanom wiele niedopowiedzeń. Zapowiedź trwa zaledwie 30 sekund i na pierwszy rzut oka nie dostarcza widzom żadnych konkretnych informacji. Wiemy na pewno, że jest to kontynuacja przygotowań grupy superbohaterów do walki z Thanosem. Pod koniec zapowiedzi widzimy także Avengersów, którzy ocaleli po walce.

 
Więcej o: