Koncert Slasha w Polsce. Fani przygotowują coś niezwykłego

Koncert Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Łodzi już w następnym tygodniu. Zgodnie ze swoim zwyczajem, polscy fani przygotowują dla muzyków niespodziankę.

Koncert Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators, który odbędzie się w Polsce 12 lutego jest częścią trasy promującej album "Living the Dream", który ukazał się w drugiej połowie 2018 roku. Fani Slasha są niezwykle podekscytowani i podobnie, jak przy okazji poprzednich koncertów artysty w Polsce, przygotowują dla niego niespodziankę.

Koncert Slasha w Polsce. Fani przygotowują niespodziankę

"Na przestrzeni ostatnich sześciu lat przygotowaliśmy dla Slasha wiele niespodzianek. Była ogromna powitalna flaga, wielka kartoniada i wreszcie specjalna gitara, sprzedana przez WOŚP za niewyobrażalną sumę. Tym razem chcieliśmy zaskoczyć nie tylko Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators, ale i wszystkich fanów zespołu. Wspólnie z Antyradiem przygotowaliśmy akcję, jakiej jeszcze w Polsce nikt nie widział. Przyjdźcie na koncert i weźcie w niej udział!"

- zapowiedział Rafał Lemański ze Slash Army Poland.

 

Jaką niespodziankę fani Slasha przyszykują tym razem? Wiemy już, że uczestnicy koncertu w strefie Golden Circle otrzymają maski inspirowane okładką płyty "Living the Dream". Czy taka atrakcja zrobi na muzykach wrażenie? Przekonamy się już 12 lutego na koncercie w Atlas Arenie w Łodzi.

Więcej o: