Jacek Stachursky nagrał cover utworu zespołu Dżem. "Profanacja" [WIDEO]

Jacek Stachursky postanowił nagrać cover piosenki zespołu Dżem pt. "Kim Jestem - Jestem Sobie". Internauci nie szczędzą słów krytyki.

Jacek Stachursky zaskoczył nie tylko swoich fanów, ale także miłośników muzyki rockowej i bluesa. Artysta znany z wykonywania utworów na pograniczu popu i dance'u zdecydował się na nagranie coveru piosenki zespołu Dżem pt. "Kim Jestem - Jestem Sobie".

Stachursky nagrał cover piosenki Dżemu. Internauci nie są zachwyceni

Cover zespołu Dżem "Kim Jestem – Jestem Sobie" w wykonaniu Jacka Stachursky’ego to kolejne wydawnictwo z serii "Wspaniałe Polskie Przeboje". Stachursky nagrał już kilka przeróbek znanych polskich utworów, takich jak "Jedwab”, „Za Każdy Dzień, Za Każdy Szept”, czy „Kocham Cię Kochanie Moje”.

Jak wypadł utwór Dżemu" w nowej aranżacji, zaśpiewany przez Stachursky'ego? Miłośnicy Ryśka Riedla i jego formacji nie pozostawiają suchej nitki na współczesnym wykonaniu piosenki "Kim Jestem – Jestem Sobie". "Rysiek w grobie się przewraca jak to słyszy", "Moim zdaniem profanacja tego utworu", "Z całym szacunkiem, ale czy Stachursky słuchał oryginału?" - piszą użytkownicy portalu YouTube. Czy jest aż tak źle? Posłuchajcie sami.

 
Więcej o: