Rossmann - czy sieć drogerii planuje walentynkową promocję 2+2?

Rossmann planuje na walentynki kolejną akcję promocyjną 2+2 w sieciach swoich drogerii - tak właśnie wynika z nieoficjalnych informacji. Jakie produkty będą dostępne w atrakcyjnej cenie?

Promocje 2+2 cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów Rossmanna. Chociaż drogerie nie podały jeszcze oficjalnego terminu nowej promocji, to najprawdopodobniej będzie ona związana z Walentynkami.

Rossmann - promocja 2+2 na Walentynki 2019

Co prawda data promocji nie jest jeszcze oficjalnie znana, to warto już dziś zapoznać się z zasadami, dzięki którym za niższą kwotę kupimy więcej naszych ulubionych produktów. Promocja 2+2 polega na wybraniu czterech produktów oznaczonych specjalną, czerwoną etykietą. Za dwa produkty zapłacimy normalną cenę, a dwa pozostałe zostaną dodane jako gratis do naszego rachunku.

Lista produktów dostępnych w promocji 2+2 będzie dostępna na stronie internetowej sieci Rossmann na kilka dni przed lub w dniu promocji. Z przeceny skorzystać mogą członkowie klubu Rossmann posiadający konto klienta na aplikacji sklepu. Akcja obowiązuje w sklepach stacjonarnych i internetowych. Produkty objęte przeceną zazwyczaj cechują się podobną kategorią, muszą się jednak różnić kodem kreskowym i numerem katalogowym w sklepie online. W zeszłym roku promocja obowiązywała przez cały tydzień i dotyczyła produktów do męskiej pielęgnacji, takich jak kremy, pianki do golenia, perfumy i żele pod prysznic. Prawdopodobnie hasłem promocji będzie „Idealny prezent od Ciebie dla Niego”.

Więcej o: