Big Brother w TVN - powrót kultowego programu na wiosnę 2019

Program "Big Brother" wraca po 10 latach nieobecności! Ponownie produkcją telewizyjnego show zajmie się telewizja TVN.

„Big Brother” wraca na ramówkę TVN. Po 10 latach przerwy widzowie poznają nowych uczestników programu.

Grupa TVN Discovery w wiosennej ramówce powraca do programów i seriali, które sprawdziły się już w ubiegłych latach. Przykładem są m.in. „Odwróceni”, który jest kontynuacją serialu sprzed 11 lat oraz program „Big Brother”, który wraca po 10 latach przerwy.

Big Brother 2019 – powrót w wiosennej ramówce TVN

Nowa odsłona programu „Big Brother” transmitowana będzie na kanale TVN7 na wiosnę 2019 roku. Ponadto program będzie dostępny również online na platformie Player.pl. Według wstępnych informacji uczestników ma być 15, a wyłonieni oni zostaną dzięki odbywającym się od stycznia castingom. Zgłosić może się każdy, bez względu na wiek, płeć i poglądy. Na jednego z nich będzie czekała nagroda pieniężna. Lista uczestników nie jest jeszcze znana. Póki co propozycją uczestniczenia w programie pochwaliła się m.in. Isabel Marcinkiewicz oraz Rafalala. Prowadzącą program ma być dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak.

Big Brother – historia programu

Program stworzony został w 1997 roku w Holandii. Zasady tego reality show polegają na zamknięciu uczestników w Domu Wielkiego Brata i ich obserwowaniu przez 24 godziny. Widzowie obserwują życie codzienne uczestników, którzy pozbawieni są jakiejkolwiek formy kontaktu ze światem. Ponadto życie w Domu nadzoruje Wielki Brat, który wymyśla zadania dla uczestników. Co tydzień każdy z uczestników nominuje inne osoby do opuszczenia domu.

Polska edycja „Big Brothera” pojawiła się w TVN w 2001 roku. Program prowadzony przez Martynę Wojciechowską i Grzegorza Miecugowa wygrał Janusz Dzięcioł. Mężczyzna wygrał wtedy aż 500 000 złotych.

Więcej o: