Horoskop partnerski na Walentynki 2019 - Baran, Byk, Bliźnięta

Horoskop partnerski na Walentynki 2019. Sprawdź z jakimi znakami zodiaku czeka cię miłość.

Walentynki już niebawem więc miłość zajmuje nam głowę częściej niż zazwyczaj. Sprawdź swój horoskop partnerski i znajdź swoją drugą połówkę.

Horoskop partnerski na walentynki dla Barana

Osoby spod tego znaku zodiaku są niezależne i zaborcze przez co trudno im utrzymać partnera. Są romantyczne i tego też oczekują od swojej drugiej połówki. Niestety czasem trudno sprostać ich wysokim wymaganiom. Barany stworzą udany związek z Lwem, Rybami i Strzelcem. Astrologia nie przewiduje zgody Barana z Wodnikiem, Bliźniętami i Bykiem.

Horoskop partnerski na walentynki dla Byka

Byki lubią być w centrum uwagi, a uwodzenie innych osób przychodzi im bez trudu. Osoby spod tego znaku wybierają partnera intuicyjnie. Największą przeszkodą w utworzeniu stałego związku jest dla Byków ich zazdrość. Byki śmiało mogą próbować związku z Wagami, Rybami i Rakami. Nie dogadają się jednak z osobami spod znaku Skorpiona, Wodnika czy Bliźniąt.

Horoskop partnerski na walentynki dla Bliźniąt

Bliźniaki nie lubią się nudzić, mają duży temperament i często szukają ciekawych rozrywek. Szybko potrafią zmienić zdanie i wpadają w skrajne nastroje. Osoby spod znaku Bliźniąt potrzebują osoby, która będzie potrafiła im doradzić oraz przytulić w stresujących sytuacjach. Takiego partnera mogą znaleźć pod znakiem Lwa, Strzelca lub innego Bliźniaka. Nie polecamy im wiązać się z Baranami, Rybą oraz Skorpionami.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: