Horoskop partnerski na Walentynki 2019 - Rak, Lew, Panna

Horoskop partnerski na Walentynki 2019. Sprawdź z jakimi znakami zodiaku czeka cię udany związek.

Luty jest miesiącem zdominowanym przez Walentynki. Jeśli chcesz wiedzieć z kim stworzysz udany związek - sprawdź swój horoskop partnerski i znajdź swoją drugą połówkę.

Horoskop partnerski dla Raka

Osoby spod znaku Raka są bardzo wrażliwe, marzycielskie i szybko się zakochują. Szukają partnera, który da im poczucie bezpieczeństwa i będzie zaskakiwał je romantycznymi niespodziankami. Idealne będą dla nich osoby, które są cierpliwe i lubią sprawiać radość innym – są to Ryby, Waga i Bliźnięta. Gorsze relacje czekają Ryby z Wodnikiem, Baranem i Koziorożcem.

Horoskop partnerski dla Lwa

Lwy w miłości są zaborcze i egoistyczne – nie chcą by ich partner nawet pomyślał o zdradzie. Same z kolei lubią być w centrum zainteresowania i nie widzą niczego złego w flirtowaniu z innymi, chociaż same są w związku. Jednak gdy Lew naprawdę się zakocha, to zrobi dla tej miłości wszystko. Lwy idealnie porozumieją się z Bykiem, Strzelcem i Wagą. Gorsze związki czekają je z Baranami, Rybami i Skorpionami.

Horoskop partnerski dla Panny

Osoby spod znaku Panny są bardzo skryte, dlatego większość osób odbiera je jako wyniosłe i skryte. Może być im ciężko znaleźć miłość, ponieważ nie lubią otwierać się na innych ludzi. Ponadto mają bardzo wysokie oczekiwania. Jednak jeśli znajdzie się ideał, który je spełni, to Panna zrobi wszystko by byli razem do końca świata. Udany związek z Panną będą miały osoby spod znaku Raka, Byka i Koziorożca. Wystrzegaj się relacji z Lwem, Baranem i Wodnikiem.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: