Horoskop partnerski na Walentynki 2019 - Waga, Skorpion, Strzelec

Horoskop partnerski na Walentynki 2019. Sprawdź z jakimi znakami zodiaku czeka cię udany związek.

Walentynki już niedługo i coraz częściej myślimy o znalezieniu miłości. Sprawdź horoskop partnerski dla Wagi, Skorpiona oraz Strzelca i znajdź swoją drugą połówkę.

Horoskop partnerski na walentynki dla Wagi

Wagi lubią flirtować i zazwyczaj mają wiele związków, zanim znajdą kogoś, z kim będą chciały spędzić życie. Szuka osoby o nienagannym wyglądzie, manierach i dobrym wykształceniu. Lubi czuć się wyjątkowo i partner powinien jej to gwarantować. Wagi dogadają się z Bykiem, Strzelcem i Rybami. Zbyt wiele konfliktów w miłości czeka je z Koziorożcem, Panną i Skorpionem.

Horoskop partnerski na walentynki dla Skorpiona

Osoby spod znaku Skorpiona są najbardziej emocjonalne ze wszystkich znaków zodiaku. Są to osoby wierne i gotowe do poświęceń, o ile ich partner zdecyduje się na to samo. Dużą przeszkodą w utworzeniu trwałego związku jest zazdrość. Udany związek czeka je z Rakiem, Lwem lub Rybą. Związek Skorpiona z Wodnikiem, Strzelcem lub Panną nie będzie należał do udanych.

Horoskop partnerski na walentynki dla Strzelca

Strzelce to osoby nieprzewidywalne. Trudno przewidzieć kto akurat zwróci ich uwagę – raz jest to racjonalny intelektualista, następnym razem wrażliwy artysta. Jeśli partner będzie lubił podróżować i szukać rozrywek to większość konfliktów da się załagodzić. Największe szanse na udany związek czeka ich z Wagą, Wodnikiem i Baranem. Gorsze relacje czekają Strzelców z Rybami, Koziorożcem i Skorpionem.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: