Horoskop partnerski na Walentynki 2019 - Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop partnerski na Walentynki 2019. Sprawdź z jakimi znakami zodiaku czeka cię udany związek.

Walentynki już 14 lutego dlatego warto zobaczyć kto według astrologii najlepiej dla nas pasuje. Sprawdź horoskop partnerski dla Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Horoskop partnerski na Walentynki dla Koziorożca

Jeśli Koziorożec się zakocha, to będzie walczył o tę miłość mimo początkowej niechęci drugiej osoby. Są to osoby wierne i czułe, nie zdecydują się na najmniejsze ryzyko utraty wymarzonego partnera. Koziorożec stworzy udany związek z Bykiem, Rakiem lub Rybami. Nie polecamy im wchodzić w relacje z Bliźniętami, Strzelcem i Baranem.

Horoskop partnerski na Walentynki dla Wodnika

Wodniki są przebojowe, pomysłowe i tajemnicze. Przez skupianie się na karierze i bogactwie późno zaczynają myśleć o swoim życiu rodzinnym. Mają duże wymagania wobec siebie, ale nie od partnera, których zazwyczaj traktują jako nową przygodę. Stały związek jest możliwy z  Lwem, Rakiem i Koziorożcem. Nie uda się im związek z Baranem, Wodnikiem i Bliźniakiem.

Horoskop partnerski na Walentynki dla Ryb

Osoby spod znaku Ryb tylko na pierwszy rzut oka wydają się być uległe i nieśmiałe. Zazwyczaj doskonale wiedzą jakie są ich mocne strony i to dzięki nim potrafią zdobyć swojego wymarzonego partnera. Szukają miłości, bezpieczeństwa i bezstresowego życia. To domator, który chce założyć rodzinę. Te plany mogą się spełnić z Lwem, Skorpionem i Strzelcem. Nie marnuj swojego czasu na Bliźnięta, Pannę i Koziorożca.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: