"Wiedźmin". Znamy nazwiska kolejnych aktorów, którzy dołączyli do obsady

Do ekipy aktorów, którzy zagrają w serialu "Wiedźmin" dołączyły dwie nowe osoby! Kto to taki? Zobaczcie sami.

Obsada serialu "Wiedźmin", który powstaje dla platformy Netflix, wciąż nie jest w pełni znana. Po serii informacji o aktorach grających główne role, twórcy serialu o Geralcie z Rivii nieco ucichli. Ostatnio dowiedzieliśmy się jednak, że do aktorskiej ekipy dołączyło dwóch aktorów. 

Nowi aktorzy na planie "Wiedźmina". Jakich bohaterów zagrają?

O tym, że w kolejnym castingu wyłoniono odtwórców dwóch ról w serialu "Wiedźmin", poinformował niedawno portal TheWitcher.tv. Netflix potwierdził informacje, że kolejnymi aktorami, którzy zagrają w adaptacji sagi Sapkowskiego zagrają Blair Kincaid oraz Ossian Perret.

Kincaid to szerzej nieznany, początkujący aktor, z pochodzenia Szkot. Wiemy już, że wcieli się w rolę Cracha an Craite’a, czyli jarla Ard Skellig i szefa klanu an Craite znanego także jako Tirth ys Muire lub Dzik Morski. Ossian Perret znany jest z takich seriali jak „Sanctuary” i „Grantchester”, jednak wciąż nie wiadomo, w jaką rolę się on wcieli. 

Więcej o:
Komentarze (3)
"Wiedźmin". Znamy nazwiska kolejnych aktorów, którzy dołączyli do obsady
Zaloguj się
  • alik-w-plomieniach

    Oceniono 2 razy 2

    Gość, który ma grać Cracha (a przypominam, odcinek z Crachem będzie prawdopodobnie oparty na opowiadaniu o Stalowym Jeżu) dobrany świetnie. Po tragicznym castingu Triss i dyskusyjnym (ale wg mnie całkiem niezłym) Istreddzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX