Co Kamil Stoch powiedział po zwycięstwie w 66. Turnieju Czterech Skoczni? Pytanie z Milionerów

W ostatnim odcinku "Milionerów" padło pytanie o słowa Kamila Stocha. po 66. Turnieju Czterech Skoczni. Czy uczestnik znał prawidłową odpowiedź?

W środowym odcinku „Milionerów” Hubert Urbański zadał pytanie dotyczące słów Kamila Stocha, po wygranym przez niego 66. Turnieju Czterech Skoczni. Było to siódme pytanie, które gwarantowało wygranie 40 tysięcy złotych.

Co po zwycięstwie w 66. Turnieju Czterech Skoczni Kamil Stoch powiedział na pytanie dziennikarza: „Co może być więcej”?:

A. „Nie ma nic więcej”

B. „Wakacje na Bali”

C. „Zimne piwo”

D. „Premierostwo, prezydentura”

Co Kamil Stoch powiedział po zwycięstwie w 66. Turnieju Czterech Skoczni? Odpowiedź na pytanie z programu „Milionerzy”.

Uczestnik programu nie kojarzył, która z odpowiedzi może być poprawna. W pierwszej kolejności wykluczył odpowiedź A, argumentując, że sportowcy zazwyczaj mają duże ambicje w osiąganiu sukcesów. Uczestnik zastanawiał się nad „Wakacjami na Bali”, ale postanowił upewnić się i skorzystać z drugiego koła ratunkowego – telefonu do przyjaciela. Przyjaciel też nie był pewny, ale wskazał odpowiedź C jako najbardziej prawdopodobną. Uczestnik skorzystał więc z ostatniego koła – pół na pół. W drodze eliminacji zaznaczył „Zimne piwo”. Hubertowi Urbańskiemu pozostało tylko powiedzieć, że jest to poprawna odpowiedź.

Więcej o: