"You" sezon drugi - Netflix zamówił kontynuację serialu z Pennem Badgleyem

Netflix planuje kontynuację serialu "You". Niedługo po premierze pierwszego sezonu, ogłoszono, że powstanie także druga część serialu.

Serial „Ty” został udostępniony użytkownikom Netflixa pod koniec grudnia 2018 roku. Fani produkcji na pewno ucieszą się z ostatnich informacji – prace nad drugą częścią serialu już trwają!

„You” sezon 2 – kiedy premiera?

Nowe odcinki serialu pojawią się na pewno w drugiej połowie w 2019 roku. Prace na planie „You” już się rozpoczęły, a w rolę menadżera księgarni wcieli się ponownie Penn Badgley, znany z serialu „Plotkara”. Produkcja przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles. Historia stalkera najprawdopodobniej będzie kontynuowana w podobnej konwencji. Nowym obiektem zainteresowań ma być tym razem szefowa kuchni Love Quinn, którą zagra aktorka Victoria Pedretti.

„You” – o czym jest serial Netflixa?

Menadżer księgarni, Joe Goldberg (w tej roli Penn Badgley) poznaje młodą pisarkę, w której się zakochuje. Aby zyskać jej sympatię korzysta z mediów społecznościowych, na których zdobywa informacje na jej temat. Zauroczenie szybko zmienia się w obsesję, a bohater serialu stosuje coraz bardziej drastyczne metody, by za wszelką cenę zdobyć ukochaną dziewczynę. Serial oparty jest na powieści Caroline Kepnes, która stała się bestsellerem.

Więcej o: